Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Zniżki i specjalne wydarzenia na walentynki w FlexiSpot

30 stycznia 2024

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, tradycja, którą jedni kochają a inni uznają za święto kiczu i tandety. Chyba żadne inne popularne w Polsce święto nie spotyka się z tak skrajnymi emocjami. Na szczęście z tej okazji pojawiają się też promocje, które nikogo nie dzielą i wszystkich po równo obdarowują wyjątkowymi zniżkami i promocjami, z których aż żal nie skorzystać. Jednym ze sklepów, który robi to wyjątkowo dobrze, jest sklep z zaawansowanymi technologicznie meblami FlexiSpot.pl. Znajdziesz tam wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnego biura, niezależnie od tego, czy planujesz umeblować wieżowiec w Warszawie, czy też skromne domowe biuro.

Zniżki

Główną promocję w sklepie FlexiSpot na tegoroczne walentynki będą zniżki na aż 6 produktów z trzech różnych kategorii. Wysokość rekordowego rabatu wynosi aż 900 zł, a jakby tego było mało, to sklep przygotował dodatkowy kod promocyjny, dzięki któremu wszystkie produkty w sklepie można kupić o 10% taniej. Zanim jednak przejdziemy do owego kodu promocyjnego opiszemy w skrócie produkty, które biorą udział w tej promocji.

Biurko z regulacją wysokości E7 — w okresie od 1 do 29 lutego jeden z obecnie najpopularniejszych modeli biurek z regulacją wysokości jest przeceniony o 400 złotych i jego cena spada z 2099 zł do 1699 zł.

Biurko z regulacją wysokości E7 PRO — jak już wcześniej wspomnieliśmy, korzystając z tegorocznej promocji walentynkowej w sklepie FlexiSpot możesz zaoszczędzić nawet 900 złotych. Tak ogromna kwota rabatu dotyczy usprawnionej wersji popularnego biurka E7, a więc wersja PRO. W okresie od 1 do 29 lutego możesz to nowoczesne biurko mieć już za jedyne 1899 złotych, przy regularnej cenie wynoszącej 2799 złotych.

Biurko narożne z regulacją wysokości E7L — jeśli w przypadku twojego biura lepiej sprawdzi się biurko narożne, to w tym samym czasie, bo od 1 do 29 lutego, w promocji jest też taki rodzaj nowoczesnego biurka z regulacją wysokości. Cena tego biurka spada o aż 500 zł i po obniżce wynosi 2099 zł.

Ergonomiczne krzesło biurowe BS3 — Biurko z regulacją wysokości to ogromne usprawnienie, ale bez odpowiedniego krzesła biurowego nie może ono w pełni uwolnić swojego potencjału. Na szczęście w okresie od 1 do 29 lutego, a więc z okazji walentynek i ergonomiczne krzesła biurowe biorą udział w promocji. Jeden z najpopularniejszych modeli będzie w tym czasie przeceniony z 899 na 699 złotych, a więc można go mieć za 200 złotych mniej.

Ergonomiczne krzesło biurowe BS4 — gdyby model BS3 był dla ciebie zbyt mało rozbudowany, to z okazji walentynek sklep FlexiSpot przecenił też model z oznaczeniem BS4. Co więcej, w przypadku tego nieco droższego krzesła i rabat jest wyższy, bo wynosi 300 złotych. Dzięki temu model ten możesz kupić za 799 złotych, a więc jedyne 100 złotych drożej niż model BS3. Jeśli jednak chcesz mieć to krzesło biurowe, to musisz się pośpieszyć, oferta trwa bowiem tylko od 1 do 29 lutego, po czym jego cena wróci do standardowej wysokości wynoszącej 1099 złotych.

Fotel relaksacyjny XC2 — pracując przed komputerem warto robić krótkie, ale systematyczne przerwy. Warto w tym czasie popatrzeć za okno i pozwolić oczom skupić się na obiekcie znajdującym się znacznie dalej niż ekran komputera. Warto też dać odpocząć ciału, zmieniając pozycję na nieco bardziej leżącą. W tym celu idealnie sprawdza się fotel relaksacyjny. Polecamy wybranie modelu XC2, ponieważ model ten w okresie od 1 do 29 lutego kosztuje 699 zł przy regularnej cenie wynoszącej 1099 zł.

Warto zauważyć, że tegoroczna promocja walentynkowa w sklepie FlexiSpot obejmuje trzy kluczowe elementy nowoczesnego biura, a więc biurko z regulacją wysokości, ergonomiczne krzesło biurowe i fotel relaksacyjny. Dzięki temu można łatwo skompletować pełny zestaw produktów, dzięki którym twoja przestrzeń do pracy stanie się o wiele bardziej dostosowana do potrzeb nowoczesnego stylu pracy i pozwoli zwiększyć produktywność jednocześnie dbając o twoje dobre samopoczucie i formę fizyczną.

Zgodnie z obietnicą zdradzamy kod promocyjny, pozwalający kupić wszystkie produkty ze sklepu o 10% taniej. Aby z niego skorzystać na stronie sklepu trzeba wpisać kod: LOVE10. Oferta jest ważna przez cały miesiąc, czyli od 1 do 29 lutego 2024 roku.

Media społecznościowe

Zniżki na walentynki, to nie jedyne atrakcje, jakie sklep Flexispot szykuje na ten okres w roku. Ciekawie też zapowiadają się zabawy, jakie sklep planuje urządzić w swoich mediach społecznościowych. Mają pojawić się tam zabawy, w których klienci będą próbowali odgadnąć tytuł filmu po zatrzymanej klatce czy szukać różowych elementów na stronie sklepu. Na najlepszych czekać będą nagrody, choć nie znamy jeszcze szczegółów, co to dokładnie będzie. Jednak znając ofertę tego sklepu możemy przypuszczać, że nagrody te będą wyjątkowo atrakcyjne.

Subskrybuj i wygrywaj

Kolejną ciekawą ofertą, jaką sklep FlexiSpot przygotował na tegoroczne walentynki jest możliwość zgarnięcia dodatkowych 8% zniżki i szansa na wygranie biurka z regulacją wysokości E7. Wszystko, co musisz zrobić, aby dostać 8% zniżki i wziąć udział w losowaniu biurka, którego wartość rynkowa to 2099 zł, to zapisać się do newslettera. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz pieniądze i dasz sobie szansę na wygraną, ale też będziesz otrzymywać systematyczne wiadomości na temat aktualnych promocji i najnowszych trendów w dziedzinie nowoczesnych mebli biurowych.

Podsumowanie

Walentynki to okazja do zaproszenia kogoś na randkę, spędzenia wieczoru z drugą połówką czy też użalania się nad swoim losem. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji i osoby. My polecamy ten czas poświęcić na unowocześnienie przestrzeni, w której spędzasz około 8 godzin dziennie. Skorzystaj więc z promocji, jakie sklep FlexiSpot.pl przygotował na te walentynki i kup zaawansowane meble biurowe przynajmniej kilkaset złotych taniej, niż wynosi ich wartość rynkowa.