Darmowa Dostawa do Polski
10% Zniżki na Wszystkie Produkty z SS10
60 Dni na Zwrot

Przedstawiamy serię E7

20 czerwca 2024

Seria E7 łączy w sobie doskonałe wzornictwo z wielofunkcyjnością na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy pracujesz, uczysz się, grasz, czy jesz posiłek, wśród produktów z serii E7 znajdziesz biurko, które z pewnością spełni twoje oczekiwania. Są wśród nich zarówno modele przygotowane z myślą o osobach dysponujących ograniczonym budżetem, jak i modele bardzo zaawansowane, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie produkty z tej serii łączy jednak fakt, że każdy z nich jest zaprojektowany z troską o najdrobniejsze szczegóły i wyprodukowany z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu masz pewność, że kupując produkty od FlexiSpot.pl dostajesz meble i akcesoria, które są w stanie służyć przez całe dekady.

Znakiem rozpoznawczym biurek z serii E7 jest możliwość regulacji wysokości, na jakiej znajduje się blat. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko idealnie dopasować położenie przestrzeni roboczej do swojego wzrostu, ale również pozwala co jakiś czas zmienić pozycję z siedzącej na stojącą i dzięki temu odciążyć nieco plecy i zmniejszyć fizyczne zmęczenie. Możliwość refulacji wysokości blatu oferuje każde biurko z tej serii, a poszczególne modele różnią się jedynie wielkością czy stopniem zaawansowania. Dzięki temu masz możliwość idealnie dobrać biurko do swojego budżetu, potrzeb i przestrzeni, w jakiej biurko się znajdzie.

Biurko z regulacją wysokości E7

Model E7 to najbardziej podstawowa wersja biurka z regulacją wysokości z tej serii, a więc też najbardziej przystępny cenowo wybór. Nie oznacza to jednak, że biurko E7 w jakimkolwiek stopniu idzie na kompromisy. Jest to zaawansowane biurko, które dodatkowo można w dużym stopniu dostosować do swoich potrzeb. Zmienić można niemal wszystko, od rozmiaru i koloru samego biurka, przez kolor i rozmiar blatu aż po szereg akcesorów, wśród których na szczególną uwagę zasługują listwy do porządkowania okablowania, listwy zasilające i różnego rodzaju szuflady i szafki powalające łatwo zwiększyć ilość miejsca do przechowywania dokumentów i innych ważnych przedmiotów. Zalety tego biurka doceniają zarówno zwykli użytkownicy, jak i specjaliści z branży, dzięki czemu w latach 2021-2023 biurko to mogło pochwalić się tytułem najlepszego biurka do pracy zdalnej według TechRadar. Oznacza to, że mimo swojej stosunkowo niskiej ceny, jest to produkt, który może z powodzeniem konkurować z najdroższymi biurkami z regulacją wysokości na rynku.

--shopstart--{"id":432003,"link":432003,"name":"Biurko z regulacją wysokości E7/E7H","shortName":"E7/E7H","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/IT/E7B-Blackwalnut.jpg","salePrc":1499,"originalPrc":2099,"itemFootMarkType":"INSTANT_REDUCTION","itemFootMarkValue":600,"itemFootMarkInput":"-400 zł"}--shopend--

Biurko z regulacją wysokości E7 PRO

Regulowane biurko E7 PRO to w pewnym sensie rozwinięcie modelu E7. Wersja pro posiada więc wszystkie zalety podstawowego modelu, przy czym jest nieco usprawniona tak, aby spełniać wymogi najbardziej wymagających użytkowników. W modelu E7 PRO obie nogi posiadają osobne elektryczne silniki, które są w stanie zmieniać wysokość blatu w płynny i cichy sposób z prędkością 40 mm/s. Model ten jest jednocześnie bardzo stabilny i jest w stanie utrzymać sprzęty o łącznej masie do 160 kg.

Ciekawą cechą tego biurka z regulacją wysokości jest inspirowany Darthem Vaderem z Gwiezdnych Wojen panel sterowania. Odpowiednio wyprofilowany ekran dotykowy sprawia, że sterowanie tym biurkiem jest intuicyjne, czytelne i przede wszystkim wygodne. Panel sterowania jest też wyposażony w gniazdo USB do ładowania i blokadę, dzięki której nieupoważniona osoba, taka jak dziecko, nie będzie w stanie go obsłużyć.

--shopstart--{"id":442007,"link":442007,"name":"Biurko z regulacją wysokości E7 Pro","shortName":"E7 Pro","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/E7W-PRO-MAPLE.jpg","salePrc":2799,"originalPrc":2799,"itemFootMarkType":"INSTANT_REDUCTION","itemFootMarkValue":0,"itemFootMarkInput":"-700 zł"}--shopend--

Biurko narożne z regulacją wysokości E7L

Wersja E7L, jak może sugerować jej nazwa charakteryzuje się blatem o kształcie litery L i jest przeznaczona do użytku w rogach pomieszczenia lub dla osób, które do pracy potrzebują dużo miejsca. Taki, a nie inny kształt blatu otwiera przed użytkownikiem wiele możliwości, które kreatywni ludzie wykorzystują na wiele ciekawych sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest wykorzystanie narożnego biurka do stworzenia domowego biura. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie z dwóch powodów. Po pierwsze zwykle w mieszkaniu trudno jest znaleźć wolną przestrzeń, w której można swobodnie ustawić duże biurko. Zwykle aranżacja domowego biura wymaga niestandardowego podejścia i wykorzystania nietypowych miejsc w mieszkaniu. Często pomijanym miejscem w mieszkaniu, a szczególnie w sypialni jest róg pomieszczenia, w który takie biurko może się idealnie wkomponować. Drugi powodem, dla którego biurko narożne sprawdza się idealnie w domowym biurze jest fakt, że biurko narożne nie zajmuje dużo miejsca w mieszkaniu, a jednocześnie oferuje duża przestrzeń roboczą.

--shopstart--{"id":628002,"link":628002,"name":"Biurko Narożny E7L","shortName":"E7L","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/E7L_haupt2.jpg","salePrc":2599,"originalPrc":2599,"itemFootMarkType":"NONE","itemFootMarkInput":"-500 zł"}--shopend--

Biurko Regulowane z 4 Nogami E7Q

Ostatnim produktem z serii E7 jest model E7Q. Jest to biurko dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają stabilność i wytrzymałość. Biurko to opiera się bowiem na czterech solidnych nogach wykonanych z wytrzymałej stali węglowej, z których każde jest napędzane osobnym silnikiem elektrycznym. Jest to wybór dla osób, które chcą mieć absolutną pewność, że biurko wytrzyma ich ciężki sprzęt niezależnie od sytuacji i że będzie to robić pewnie przez całe dekady. Potwierdzeniem tych słów może być niespotykanie długi okres gwarancyjny, który w przypadku tego modelu wynosi aż 10 lat.

--shopstart--{"id":446005,"link":446005,"name":"Biurko Regulowane z 4 Nogami E7Q","shortName":"E7Q","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/E7Q-NEW-HO.jpg","salePrc":3999,"originalPrc":3999,"itemFootMarkType":"NONE","itemFootMarkInput":"-1400 zł"}--shopend--

Pora działać

Na koniec pragniemy zaznaczyć, że jeśli zastanawiasz się nad zakupem któregoś biurka z serii E7, to teraz jest na to idealny moment. Każde z nich jest bowiem obecnie przecenione do wartości, której już prawdopodobnie nigdy nie zobaczymy. Jeśli więc chcesz nieco usprawnić swoje biuro i nie chcesz przy tej okazji wydawać więcej niż to konieczne, to skorzystaj z tej promocji i zainwestuj w zdrowie swoich pleców.