Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Przedstawiamy aktywności przygotowane przez FlexiSpot na Black Friday 2023

13 listopada 2023

Z okazji tegorocznego Czarnego Piątku sklep FlexiSpot przygotował 4-dniowy program skupiony na celebrowaniu tego święta konsumpcjonizmu. W dniach od 24 do 27 listopada 2023 roku odbędą się specjalne wydarzenia, których celem będzie podziękowanie klientom za współpracę. Zostaną one dodatkowo połączone z serią specjalnych zniżek, dzięki którym świętowanie tego dnia będzie jeszcze bardziej radosne. Będzie to też okazja do kupienia biurka z regulacją wysokości tanio lub wręcz niemal za darmo.

Promocja Early Bird (Poranny ptaszek)

Dzięki tej promocji możesz zgarnąć kod rabatowy na aż 600 zł. Wszystko, co musisz robić, aby go otrzymać, to podać swój adres mailowy, na który sklep następnie prześle specjalny kod, który pozwoli ci kupić kultowe już biurko z regulacją wysokości za jedyne 1199 zł, przy normalnej cenie wynoszącej 1799 zł. Jest to historycznie najniższa cena, więc jeśli rozważasz kupno tego biurka, to polecamy się pośpieszyć. Cena już prawdopodobnie nigdy nie będzie niższa.

Specjalne oferty na Black Friday

Tak jak już wspomnieliśmy we wstępie, częścią celebracji Czarnego Piątku w sklepie FlexiSpot są specjalne oferty na Black Friday. Poniżej znajdziesz 5 produktów, które w naszej opinii zasługują na szczególną uwagę. Są nimi:

Biurko z regulacją wysokości E7 — popularny model biurka z regulacją wysokości. Model ten charakteryzuje się cichą pracą, dużą wytrzymałością i stabilnością, co potwierdza aż 7 lat gwarancji. W trakcie trwania promocji będzie można je kupić za 1399 zł przy standardowej cenie wynoszącej 2099 zł.

Biurko z regulacją wysokości E7 Pro — to rozwinięcie opisanego wcześniej modelu. Biurko to jest przeznaczone dla profesjonalistów, którzy od swoich mebli biurowych wymagają jeszcze więcej. Między 24 a 27 listopada będzie można kupić je o aż 1000 zł taniej, bo za jedyne 1799 zł.

Biurko Regulowane z 4 Nogami E7Q — to potężne biurko przeznaczone do pracy nawet w trudnych warunkach. Jego rama jest zbudowana z wytrzymałej stali węglowej, a system regulacji wysokości jest napędzany przez aż cztery silniki. W wypadku tego biurka w trakcie trwania promocji jego cena spada z 4399 zł na 2999 zł, czyli o aż 1400 zł.

Biurko z regulacją wysokości Q8 — ostatnim biurkiem, jakie chcemy polecić w tym wpisie, jest model Q8. Biurko to posiada regulację wysokości w zakresie od 60 do 124 centymetrów, wytrzymuje dynamiczny ucisk do 100 kg, a blat wykonany jest z wytrzymałego bambusa. Normalnie cena tego biurka to 3499 zł, ale podczas świętowania tegorocznego Black Friday będzie można je dostać za 2699 zł.

Zamówienia za Darmo

Kolejną promocją w FlexiSpot na ten rok jest promocja: „Zamówienia za Darmo”. W dniach, w których sklep świętuje Black Friday, to jest od 24 do 27 listopada, rozlosowanych zostanie łącznie 35 darmowych zamówień. Harmonogram losowań wygląda następująco:

Pierwszego dnia o północy rozlosowanych zostanie aż 15 darmowych zamówień i jest to najbardziej opłacalny dzień tej promocji. Jeśli jednak nie uda ci się znaleźć w gronie szczęśliwców już pierwszego dnia, to jeszcze nic straconego. Drugiego dnia promocji, tj. 25 listopada o północy rozlosowanych zostanie kolejnych 5 darmowych zamówień. Tak samo będzie to wyglądało trzeciego dnia promocji. W ostatnim dniu, czyli 27 listopada liczba ta znów wzrośnie i wyniesie 10 darmowych zamówień.

Super wyprzedaż za 9,9 zł

Kolejną promocją na tegoroczny Black Friday jest możliwość kupienia wybranych produktów ze sklepu FlexiSpot za ułamek ich ceny, bo za jedyne 9,9 zł. Jak się jednak pewnie słusznie domyślasz, aż tak duża zniżka musi się wiązać z pewnymi ograniczeniami. W przypadku tej promocji ograniczenia są dwa. Po pierwsze, w tej cenie będzie można kupić tylko wybrane produkty w wybrane dni, a po drugie, ich liczba będzie ograniczona do 5. Poniżej znajdziesz produkty biorące udział w tym konkursie wraz z dniami, w których będą one dostępne.

Fotel relaksacyjny X2 Kremowy Biały będzie produktem, który zainicjuje tę świetną promocję. Pierwszego dnia celebracji, czyli 24 listopada o godzinie 11:00 będzie go można kupić za 9,9 zł.

Biurko z regulacją wysokości EW8 bambus będzie można kupić kolejnego dnia, tj. 25 listopada, a promocja zaczyna się o tej samej godzinie, czyli o 11:00.

Szafa CB10 Różowa będzie dostępna w niedzielę, czyli 26 listopada o tej samej godzinie.

Fotel relaksacyjny XC2 w kolorze Khaki będzie ostatnim produktem biorącym udział w promocji, w związku z czym będzie też dostępny w ostatnim dniu świętowania Black Friday, czyli 27 listopada. Podobnie jak w przypadku innych produktów, promocja zaczyna się o godzinie 11:00.

Jeszcze raz zaznaczamy, że promocyjna cena dotyczy tylko 5 pierwszych zakupów. Jeśli więc chcesz zdobyć jeden z tych mebli za 9,9 zł, to musisz się pośpieszyć i złożyć zamówienie tuż po godzinie 11:00 i liczyć na to, że uda ci się wyprzedzić innych klientów polujących na aż tak duże okazje i niemal darmowe produkty,

Specjalne wydarzenia

Opisane powyżej promocje, to nie wszystko, co sklep przygotował na te cztery dni świętowania. Innymi wydarzeniami, o których warto wiedzieć, są:

Zniżka 10% i szansa na wygranie biurka E7 Pro. Żeby dostać zniżkę i wziąć udział w losowaniu darmowego biurka wystarczy zapisać się na stronie sklepu, podając swój adres mailowy.

Prezenty. W dniach, w których FelxiSpot świętuje Black Friday możesz spodziewać się większej aktywności sklepu w mediach społecznościowych, gdzie na klientów czekać będą specjalne prezenty. Jeśli więc nie obserwujesz jeszcze sklepu FlexiSpot, to zrób to koniecznie przed 24 listopada i śledź ich posty w czarny piątek i przez trzy kolejne dni.

50% rabatu. Rabat 50% na Black Friday mogą otrzymać klienci należący do grupy członków. Rabat obowiązuje na wybrane biurka.

Koło fortuny. Ostatnią aktywnością przygotowaną na Black Friday i trzy kolejne dni jest koło fortuny, którym klienci sklepu będą mogli zakręcić i wygrać. Aby skorzystać z szansy na wygranie nagród, wystarczy złożyć dowolne zamówienie w dniach obowiązywania promocji, czyli pomiędzy 24 a 27 listopada.

Podsumowanie

W Polsce naprawdę korzystne promocje na Black Friday są raczej rzadkością, dlatego cieszymy się, że sklep FlexiSpot przygotował tę serię ofert specjalnych i ciekawych aktywności, dzięki którym można kupić meble wysokiej jakości za realnie niższą cenę.

Skorzystaj więc z czterech dni wyjątkowych promocji i kup biurka z regulacją wysokości, ergonomiczne fotele biurowe, szafy, relaksacyjne fotele i inne produkty w promocyjnych cenach.