Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Pracuj w nowy sposób, żyj w nowy sposób

06 marca 2024

Dla każdej osoby prowadzącej aktywne życie zawodowe praca stanowi przynajmniej jedną trzecią jej codziennej aktywności. Takie założenie jest w pewnym sensie optymistyczne, ponieważ co prawda bierze pod uwagę tylko dni powszednie, ale wlicza też sen i zakłada, że praca ogranicza się do 8 godzin dziennie, a dojazdy nie istnieją. Jak dobrze wiesz, w praktyce wygląda to zgoła inaczej. Dla wielu osób praca jest wręcz głównym zajęciem od poniedziałku do piątku, a inne rzeczy są jej podporządkowywane. Więc od tego, w jaki sposób spędzasz tę istotną część swojego życia w dużej mierze zależy, jak wygląda ono jako całość. FlexiSpot stara się więc wprowadzać różnego rodzaju nowoczesne rozwiązania i tak optymalizować swoje meble, aby czas spędzony w biurze był tak wygodny i komfortowy, jak to tylko możliwe.

Początki hasła: „Pracuj w nowy sposób, żyj w nowy sposób”

Sklep FlexiSpot od początku swojej działalności ma na uwadze optymalizowanie pracy biurowej i wprowadzanie nowych technologii czy stylów projektowania w taki sposób, aby zapewnić swoim użytkownikom maksymalny możliwy komfort i dbać o ich zdrowie, zarówno to fizyczne, jak i psychiczne. Wynika to z pewnej filozofii, która zakłada, że tylko i wyłącznie zadowolony i szczęśliwy pracownik może działać w sposób optymalny.

Żeby to uzyskać wprowadzamy na rynek takie rozwiązania jak biurka z regulacją wysokości, fotele relaksacyjne czy ergonomiczne krzesła biurowe, których celem jest wsparcie zdrowia fizycznego klientów, co z kolei przedkłada się bezpośrednio na ich zdrowie psychiczne. Naturalną kontynuacją takiego działania jest przeniesienie takiego zachowania na życie jako całość. Zrozumiałe jest przecież, że praca jest na tyle dużą częścią życia, że wprowadzenie w niej usprawnień pozwala ulepszyć jakość życia jako całości.

Co „Pracuj w nowy sposób, żyj w nowy sposób” w ogóle znaczy?

Znaczenie hasła „Pracuj w nowy sposób, żyj w nowy sposób” można rozbić na trzy przymiotniki: dynamiczne, przytulne i spełnione. Wyrażają one doskonale trzy ścieżki, jakimi idzie FlexiSpot w drodze po lepsze meble przyszłości.

Dynamiczne: jesteśmy pionierami w odważnej, ale i wygodnej wizji przyszłości, z meblami kinetycznymi, które nigdy nie tkwią w jednej pozycji lub miejscu.

Przytulne: dzięki nowoczesnemu wzornictwu i zaawansowanej technologii tworzymy meble, które są równie solidne, wytrzymałe i ekologiczne, co domowe i wygodne.

Spełnione: jesteśmy czymś więcej niż tylko zwykłym sklepem, jesteśmy Twoim partnerem w pracy i w życiu.

Wszystkie te ścieżki się jednak ze sobą łączą, czego efektem są produkty, które idealnie wpisują się w potrzeby nowoczesnego pracownika umysłowego. Połączenie wszystkich tych cech sprawia, że nowoczesne meble FlexiSpot są z jednej strony wydajne i skuteczne, a z drugiej przytulne i wygodne.

Odbicie filozofii marki FlexiSpot w nowych klipach

Dynamika, przytulność i spełnienie, o których pisaliśmy powyżej przekłada się też na trzy nowe klipy FlexiSpot:

Historia A — kobieta w biurze — w pierwszym z klipów autor skupia się na dynamice, reprezentowanej przez możliwość połączenia biurka E7 PRO z bieżnią. Wskazuje ona na to, że aktywność fizyczna podczas pracy umysłowej nie tylko jej nie zaburza, ale wręcz napędza. Możliwość podniesienie blatu jednym przyciskiem, jaką oferuje biurko E7 PRO, pozwala zmienić pozycję z siedzącej na stojącą. Dzięki temu kręgosłup ma możliwość co jakiś czas odpocząć, co przekłada się na lepszą kondycję pleców w życiu codziennym. Jeśli z kolei weźmiesz przykład z bohaterki filmu i podczas pracy będziesz biegać, to taka zmiana w twoim sposobie pracowania będzie miała wręcz ogromny wpływ na twoje zdrowie. Dzięki temu praca w nowy sposób pozwoli ci żyć w nowy sposób.

Historia B — kulturysta — drugi film odnosi się do przymiotnika przytulnie, który również jest ważny w produktach FlexiSpot. Ukazany w klipie fotel X2 posiada bowiem elektryczną regulację, dzięki które można jednym palcem zmienić kształt całego fotela i ustawić go w relaksacyjnej pozycji dostosowanej do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Pozwala to na chwilę odpoczynku podczas codziennej pracy, co jest niezwykle ważne w utrzymaniu prawidłowej równowagi pomiędzy życiem a pracą.

Historia C — fryzjer — trzeci klip odnosi się do trzeciego aspektu rozwoju FlexiSpot, czyli spełniania. Widzimy w nim jak ergonomiczne krzesło biurowe BS12 PRO sprawdza się doskonale w miejscu, z którym tego typu meble nie są raczej kojarzone. Pokazuje to jednak, że przemyślany fotel ergonomiczny, taki jak BS12 PRO, dzięki temu, że posiada wiele możliwości regulacji i jest wykonany z doskonałych materiałów jest nie tylko zwykłym meblem, ale prawdziwym kompanem w pracy i w życiu.

Spojrzenie w przyszłość

Przyszłość, jaka maluje się przed meblami FlexiSpot wydaje się malowana jasnymi barwami. Podejście skupione zarówno na funkcjonalności oraz wydajności, jak i na wygodzie oraz komforcie użytkownika, połączone z kompleksowym podejściem do usług jest w naszej opinii gwarantem sukcesu, który firmie FlexiSpot zapewni pozostanie na pozycji lidera w ciągle zmieniającym się świecie ergonomicznych mebli biurowych. Możemy więc podejrzewać, że gwałtowny rozwój, jaki firma w tym momencie odczuwa się nie zatrzyma, a będzie tylko postępował, ponieważ coraz większa liczba osób docenia zalety płynące ze stosowania zoptymalizowanych mebli, dostosowanych do potrzeb lidzkiego ciała.

Podsumowanie

Nasze trzy klipy podkreślają nasze podejście do tworzenia mebli biurowych. Trzy filmy odpowiadają trzem drogom, jakie obraliśmy w drodze do zapewniania użytkownikom idealnie zoptymalizowanych i dostosowanych do ich potrzeb mebli. Z kolei hasło „Pracuj w nowy sposób, żyj w nowy sposób” w zwięzły, ale skuteczny sposób podkreśla naturalny związek istniejący pomiędzy życiem zawodowym a życiem w ogóle. Pamiętaj więc, że jeśli chcesz, aby twoje życie było pełne zdrowia i radości, musisz sobie zapewnić odpowiednie warunki pracy, które pozwolą ci pracować w nowy sposób i żyć w nowy sposób.