Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Filozofia stojąca za trzema niebanalnymi klipami FlexiSpot

06 marca 2024

Od niedawna dostępne są trzy nowe klip FlexiSpot. Pokazują one zwykłych użytkowników mebli FlexiSpot w niecodziennych sytuacjach. Każdy z nich wzbudza zaciekawienie, bawi się sarkastycznym podejściem do tematu oraz może pochwalić się sporą dawką humoru. To jednak nie wszystko, za tą ciekawą fasadą kryje się głębsze przesłanie, które mówi nieco o filozofii, z jaką w FlexiSpot podchodzimy do nowoczesnych mebli biurowych.

Historia powstania FlexiSpot

Sklep FlexiSpot powstał jako odpowiedź na dynamicznie zmieniający się sposób, w jaki obecnie pracujemy. Marka odważnie mierzy się z wyzwaniami, jakie przyniósł rozwój pracy zdalnej tworząc nowoczesne meble biurowe, które nigdy nie tkwią w jednej pozycji czy jednym miejscu. Kinetyczne meble oferowane przez Flexispot tworzą nowe możliwości i idą ramie w ramie z ciągle zmieniającym się światem. Dzięki temu klienci sklepu mogą korzystać ze wszelkich najnowszych osiągnięć zarówno w dziedzinie technicznych innowacji, jak i nowoczesnego stylu projektowania.

Trzy nieprzeciętne spoty

Trzy nowe spoty FlexiSpot charakteryzują się sporą dawką sarkazmu i nieprzeciętnego humoru, ale ich lekka forma przekazu nie odbiera im głębszego przesłania, które każdy z nich niesie.

Historia A — kobieta w biurze — w pierwszym klipie zabawny wgląd w psychikę głównej bohaterki wskazuje nam nowe możliwości, jakie niesie ze sobą biurko z regulacją wysokości E7 PRO. Widzimy jak ten nowoczesny mebel biurowy pozwala nie tylko co jakiś czas zmieniać pozycję z siedzącej na stojącą, co umożliwia odciążenie kręgosłupa, ale widzimy także, jak to biurko może idealnie współgrać z bieżnią i zmienić nudne stanowisko pracy w miejsce, gdzie praca umysłowa łączy się płynnie z treningiem fizycznym. Warto też wiedzieć, że model E7 PRO charakteryzuje się wyjątkowymi walorami estetycznymi, dzięki którym cała przestrzeń wydaje się bardziej jasna i przejrzysta, nowym napędem, pozwalającym na płynny i cichy ruch oraz ramą, wytrzymująca nacisk 160 kg. Jakby tego było mało, to biurko zostało wyposażone w inspirowany Darthem Vaderem panel dotykowy połączony z ładowarką i blokadą chroniącą przed dziećmi i zwierzętami domowymi.

Historia B — kulturysta — drugi klip, opowiadający zabawną historię domowego kulturysty zwraca uwagę na nieco inny aspekt mebli FlexiSpot. Pozwalają one w wygodny, komfortowy i elegancki sposób wpłynąć na codzienne życie, a co za tym idzie pomoc w budowaniu lepszego stylu życia. Ukazanym w klipie fotelem relaksacyjnym jest popularny model X2. Jak widać na filmie, jest on wyposażony w elektryczne sterowanie, które zmienia kształt całego fotela, od oparcia po podnóżek sprawiając, że pozycja staje się bardziej ergonomiczna i dostosowany do naturalnych krzywizn ludzkiego ciała. Jednak tym, czego na klipie nie widać, a warto docenić, jest wytrzymała żelazna rama i materiał wyjątkowo odporny na uszkodzenia.

Historia C — fryzjer — ostatni klip przedstawiający fryzjera postawionego przed niełatwym zadaniem zwraca uwagę na swobodę, z jaką meble FlexiSpot potrafią połączyć ergonomie, styl i komfort. Dzięki temu te wyjątkowe produkty są w stanie zostać wiernymi kompanami w różnych, nawet nieco zaskakujących sytuacjach i spełnić nawet najbardziej wymagające potrzeby, jak ukazana na klipie metamorfoza. Przedstawiony na filmie fotel to BS12 PRO, uosobienie komfortu, które zazwyczaj kojarzy się z nowoczesnym biurem, ale jak widać jego ergonomia i wygoda mogą znaleźć zastosowanie w różnych sytuacjach. W dużej mierze za komfort, który udało się uzyskać w tym modelu odpowiada niepokazany w filmie włoski mechanizm Donati oraz najlepiej oddychający materiał tekstylny, czyli siatka Wintex z Korei, nie wspominając już o wielopoziomowej regulacji.

Ostatnie osiągnięcia

Pozycja na czele rewolucji w sposobie podejścia do pracy biurowej i mebli w niej wykorzystywanej odbija się szerokim echem w branży związanej z profesjonalnymi meblami oraz nowoczesnym wzornictwem. Wiąże się to z jednej strony z wieloma zaszczytami i różnymi nagrodami, ale i ze swego rodzaju odpowiedzialnością. Wszystkie te wyzwania można podzielić na trzy kategorie, które znajdziesz poniżej.

Nagrody i wyróżnienia

Działania Flexispot na rzeczy zoptymalizowania pracy biurowej, skupionego na uzyskaniu maksymalnego komfortu i zdrowia pracownika są zauważane, czego świadectwem mogą być różnego rodzaju nagrody przyznawane w różnych krajach na całym świecie. Jako przykład możemy podać dwa polskie wyróżnienia za najlepsze biurko do pracy stojącej według TechRadar za rok 2021 i 2022. Jednak w naszej opinii największym wyróżnieniem jest zaufanie naszych klientów, których liczba przekroczyła już 10 milionów i jest podzielona na ponad 10 tysięcy różnych biur na całym świecie.

Projekty społeczne

Wsparcie projektów społecznych od początku działalności FlexiSpot miało ważne miejsce w naszej działalności, a co więcej z roku na roku wsparcie to tylko rosło. FlexiSpot udało się wziąć pod uwagę zużywaną energię elektryczną, ogrzewanie, podróże służbowe, artykuły biurowe i inne źródła emisji CO2 i tak je zrównoważyć, że obecnie FlexiSpot może się poszczycić mianem firmy neutralnej węglowo. Co więcej, FlexiSpot wspiera czerwony krzyż, angażuje się w akcje wspierające rozwój dzieci czy chroni lasy deszczowe będące domem dwóch trzecich gatunków zwierząt i roślin żyjących na naszej planecie.

Zrównoważone i zintegrowane rozwiązania

Jako firma skupiona na zrównoważonym i odpowiedzialnym rozwoju w FlexiSpot wdrażamy tego typu rozwiązania na różnych polach. Od wyboru najbardziej ekologicznych metod transportu, które na ten moment oferuje firma DHL, przez certyfikowanie swoich produktów oznaczeniami FSC oraz IGR potwierdzającymi, że produkty są ergonomiczne, a wykorzystywane drewno pochodzi z legalnego źródła, po zastosowanie materiałów, które mogą być poddawane recyklingowi i wykorzystywane ponownie. Ważnym aspektem zrównoważonego rozwoju w FlexiSpot jest też jakość sprzedawanych produktów. Są one bowiem tworzone tak, aby służyć przez dekady, a nie lata czy nawet miesiące, jak bywa to w przypadku podobnych mebli. Dzięki temu ich wpływ na środowisko jest nieporównywalnie mniejszy.

Wizja przyszłości: pozycja lidera branży mebli kinetycznych w skali globalnej

Przewidywanie przyszłości nie należy do rzeczy łatwych, ale wszystko wskazuje na to, że FlexiSpot utrzyma swoją pozycję lidera w branży nowoczesnych mebli ergonomicznych i będzie wyznaczało nowe trendy na tym polu, jednocześnie dbając o to, aby rozwój zawsze miał na uwadze zdrowie i komfort użytkownika oraz nie wpływał negatywnie na środowisko naturalne.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasze trzy klipy ciekawią, a może nawet bawią, ale dają też nieco do myślenia na temat filozofii, jaka stoi za FlexiSpot. Mamy nadzieję, że nasze krótkie rozważania na temat tych zasad prowadzenia biznesu pozwoliły ci dowiedzieć się nieco więcej o produktach dostępnych na stronie FlexiSpot.pl oraz zrozumieć, jak ważne w codziennej pracy są ergonomia, możliwość zmiany pozycji oraz doskonałe połączenie pomiędzy tymi funkcjami a dobrym stylem. Trzy nowe klipy FlexiSpot pokazują doskonale filozofię naszej marki oraz możliwości, jakie przed użytkownikiem otwierają ergonomiczne meble biurowe.