Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Ciekawe wydarzenia w sklepie FlexiSpot na Święta i Nowy Rok

06 grudnia 2023

22 grudnia na naszej półkuli ma miejsce przesilenie zimowe, czyli dzień, w którym słońce w zenicie góruje nad zwrotnikiem koziorożca, a więc możliwe najdalej na południu. Oznacza to, że dzień na półkuli południowej jest najdłuższy, natomiast na naszej półkuli północnej jest najkrótszy. O fakcie tym wiedzieli już nasi słowiańscy przodkowie i dzień ten uznawali za wyjątkowy. Był to bowiem dzień nadziei, od którego dni stawały się coraz dłuższe, a szansa dożycia do wiosny rosła. Była to więc doskonała okazja do świętowania, która w naszej tradycji przetrwała do dziś, choć w nieco zmienionej formie.

Dziś formy świętowania w tym okresie są różne, od wyjazdów w cieplejsze miejsca, przez uroczystości religijne i modlitwę, po kupowanie prezentów, korzystanie z promocji i ogólny konsumpcjonizm. Nie będziemy ukrywać, że nam najbliższa jest ta ostatnia forma świętowania, szczególnie że wiele sklepów w tym okresie oferuje wyjątkowo korzystne promocje i bonusy.

Doskonałym przykładem takiego sklepu jest FlexiSpot.pl, który oprócz typowych dla nich zniżek przygotował kilka ciekawych aktywności, które nie tylko pozwalają miło spędzić czas, ale też sporo zaoszczędzić. Postanowiliśmy więc przygotować ten krótki artykuł i przybliżyć ci nim nieco oferty, jakich możesz się spodziewać, odwiedzając sklep z nowoczesnymi meblami biurowymi FlexiSpot.pl.

Promocje ograniczone czasowo (Flash Sale)

W okresie świąteczno-noworocznym sklep FlexiSpot.pl przygotował serie promocji na biurka z regulacją wysokości. W różnych okresach, o których szczegółowe informacje znajdziesz poniżej, możesz kupić topowe modele z promocji o nawet 1000 zł taniej, niż wynosi ich regularna cena. Część z tych promocji jest dostępna dla każdego klienta, który odwiedzi sklep, ale niektóre z nich ukrywają się pod specjalnymi kodami promocyjnymi. Jeśli tak rzeczywiście jest w przypadku biurka, które cię interesuje, to poniżej znajdziesz też wszystkie te kody promocyjne na biurka z regulacją wysokości.

Biurko z regulacją wysokości E7 — od 1 grudnia do 31 stycznia biurko E7 możesz kupić o 550 zł taniej, jeśli podczas zakupu wprowadzisz na stronie sklepu kod FSPE7.

Biurko z regulacją wysokości E8 — od 1 grudnia do 31 stycznia z kodem STYE8 biurko E8 jest o 28% tańsze i kosztuje 2299 zł.

Biurko z regulacją wysokości Q8 — od 1 grudnia do 31 stycznia biurko to dostaniesz za 3499 zł, jeśli podczas składania zamówienia wpiszesz kod STYQ8.

Biurko regulowane z 4 nogami E2Q — od 1 do 31 grudnia popularny model E2Q możesz kupić za 1899 zł, przy normalnej cenie wynoszącej 2599. Żeby skorzystać z tej promocji, wpisz kod: GRUE2Q.

Biurko regulowane z 4 nogami E7Q — od 1 grudnia do 31 stycznia ten topowy model biurka z regulacją wysokości możesz kupić za 3399 zł, czyli o aż 1000 zł taniej niż wynosi jego regularna cena.

Biurko z regulacją wysokości E7PRO — od 11 do 17 grudnia taniej o 1000 zł możesz też kupić wersję PRO opisanego wcześniej biurka i dostać je za jedyne 2799 zł. Kod do tej promocji to FLASHE7P.

Kapryśne zimowe cuda

Pod tą uroczo-brzmiącą nazwą kryje się promocja składająca się z dwóch części. Po pierwsze w trakcie jej trwania możesz skorzystać z darmowej dostawy zamówionych towarów, a po drugie masz szansę na skorzystanie z cashbacka do 100%. Jeśli więc ci się maksymalnie poszczęści, to w wyniku tej promocji możesz dostać taki produkt, jak biurko z regulacją wysokości czy ergonomiczny fotel biurowy za darmo.

Szczęśliwy obrót

W okresie świąteczno-noworocznym każdy zakup w sklepie FlexiSpot.pl wiąże się z dodatkową szansą na zgarnięcie specjalnej oferty. Jest nią możliwość zakręcenia swego rodzaju kołem fortuny, na którym znajdują się specjalne oferty i niedostępne normalnie zniżki. Dzięki temu każdy zakup w tym sklepie to dodatkowa szansa na jeszcze większe zniżki. Nie mamy co prawda informacji o wszystkich nagrodach, które czekają na ciebie na  tym kole fortuny, ale wiemy o przynajmniej kilku i chcemy się tą wiedzą podzielić. Poniżej znajdziesz więc listę ciekawych ofert, na które możesz trafić, jeśli zrobisz świąteczne zakupy w sklepie FlexiSpot.pl:

● 50% zniżki na ergonomiczny stołek biurowy BH05

● 6% rabatu

● 50% zniżki na szafkę na dokumenty CB31

● 49 zł na uchwyt na monitor M21

● 50% zniżki na LED FWD

● 50% zniżki na ergonomiczne krzesło biurowe BS13

● 10% rabatu

● 49 zł na łóżko rehabilitacyjne S5

Zachęcamy cię do skorzystania z tej promocji i podzielenia się informacją, co udało ci się wylosować i ile zaoszczędzić.

Podsumowanie

Jak łatwo zauważyć, patrząc na liczne promocje i oferty specjalne, Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to wyjątkowy okres dla właścicieli i pracowników sklepu meblowego FlexiSpot.pl. Warto to wykorzystać i kupić zaawansowane technologiczne meble biurowe o 13%, 23% czy nawet 36% taniej od ich regularnej ceny. Robiąc zakupy, nie zapomnij skorzystać z kodów promocyjnych i sprawdzić okres trwania promocji, jak również sprawdzić inne opisane powyżej promocje, takie jak darmowa wysyłka czy cashback i oczywiście nie zapomnij zakręcić kołem fortuny po złożeniu zamówienia.