Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Bestsellerowe Akcesoria Biurkowe

02 stycznia 2024

Obok ergonomicznych krzeseł biurkowych i biurek z regulacją wysokości, istnieje wiele akcesoriów, które podnoszą komfort w miejscu pracy. Przedstawiamy najbardziej popularne akcesorie biurkowe, które poprawią komfort Twojej pracy w biurze.

Szafki Wielofunkcyjne

Szafka do bezpiecznego przechowywania dokumentacji, w tym dokumentów poufnych, da Ci pewność, że nikt niepowołany nie będzie miał do nich dostępu. Zwłaszcza, gdy pracujesz w domu i masz małe dzieci, które mogłyby chcieć zajrzeć do środka. Stylowe szafki wielofunkcyjne dodadzą przyjemny akcent do wystroju wnętrza i dostarczą dodatkowej przestrzeni do przechowywania ważnych dla Ciebie dokumentów i przedmiotów. Szafki są dostępne w dwóch rozmiarach i trzech kolorach, dzięki czemu masz możliwość dopasowania jej do aranżacji swojego biura.

Składana Podstawka pod Laptopa

Jeśli zwykle pracujesz na laptopie, przyda Ci się składana podstawka pod laptopa, która podniesie ekran do wygodnego poziomu. Aby jeszcze bardziej poprawić swój komfort pracy, podstawki możesz używać wraz z bezprzewodową klawiaturą i myszką. Składana podstawka pod laptopa jest regulowana, aby można było ustawić jej kąt i wysokość, dlatego idealnie nadaje się do pracy w pozycji siedzącej lub stojącej. Konstrukcja podstawki zapewnia stabilność i pozwala na swobodną wentylację laptopa bez ryzyka przegrzania. Jej wszechstronność polega na tym, że pasuje do różnych modeli laptopów z ekranami o przekątnej od 10" do 16".

Tablica Perforowana

Rozwiązanie do organizacji przestrzeni biurowej w formie tablicy perforowanej typu pegboard można łatwo przymocować do biurka, a następnie wykorzystać do przechowywania telefonów, narzędzi, ładowarek, kluczy, przyborów biurowych i wielu innych przedmiotów. Tablice typu pegboard są proste w użyciu, a ich różne rozmiary i kolory sprostają zróżnicowanym wymaganiom użytkowników. Tablica perforowana jest łatwa w montażu, a dołączone do niej liczne akcesoria pozwalają w pełni wykorzystać możliwości organizacji przestrzeni. Pegboard oszczędza miejsce i pomaga utrzymać porządek na stanowisku pracy, dzięki czemu możesz się skoncentrować na wykonywanych zadaniach.

Mata Antyzmęczeniowa do Pracy na Stojąco

Mata antyzmęczeniowa do biurka z regulacją wysokości łagodzi zmęczenie nóg podczas pracy w pozycji stojącej. Korzystanie z biurka z regulacją wysokości na początku może być kłopotliwe dla tych, którzy nie są przyzwyczajeni do długiego stania, a mata antyzmęczeniowa może ułatwić to przystosowanie. Antypoślizgowa mata do pracy na stojąco została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkownika. Amortyzuje ona ciężar ciała i umożliwia pozostawanie w pozycji stojącej przez dłuższy czas, dzięki czemu masz szansę maksymalnie wykorzystać zalety pracy przy biurku z regulacją wysokości.

Listwa Zasilająca Mocowana do Biurka

Jeśli zależy Ci na wydajnej pracy z wykorzystaniem biurka z regulacją wysokości, listwa zasilająca mocowana do blatu jest kolejnym przydatnym akcesorium biurkowym. Łatwo mocowana do blatu biurka, posiada kilka gniazd, w tym port USB, dzięki któremu możesz ładować swój telefon. Jako rozwiązanie do zarządzania kablami, pozwala utrzymać porządek na biurku i sprzyja produktywnej pracy niezakłócanej plączącymi się przewodami. Listwa zasilająca mocowana do biurka jest solidnie wykonana i pozostaje na swoim miejscu, nawet podczas zmiany wysokości biurka. Wystarczająco długi kabel listwy zasilającej (1,8 m) pozwala na swobodną regulację wysokości i głębokości biurka.

Wąska Szuflada pod Biurko

Smukła i stylowa szuflada pod biurko to idealne rozwiązanie do przechowywania na biurku z regulacją wysokości. Dostępna w dwóch rozmiarach szuflada umożliwia przechowywanie dokumentów i przyborów biurowych, które chcesz mieć pod ręką, ale niekoniecznie muszą zagracać blat. Szuflada o nośności 5 kg może być w prosty sposób zamontowana pod blatem biurka. Pasuje do większości biurek z regulacją wysokości na tej stronie i jest dostępna w kolorze czarnym i białym.

Ruchoma Szafka na Dokumenty


Ta ruchoma mini szafka na dokumenty dostarcza znacznie więcej miejsca do przechowywania niż szuflada pod biurko, a dzięki trzem zamykanym na klucz szufladom stanowi bezpieczne rozwiązanie do przechowywania ważnej dokumentacji. Wyposażona w kółka, może być łatwo przesuwana w inne miejsce, gdy nie jest używana. Zachowaj porządek w biurze i pracuj wydajniej.

Uchwyt na Monitor

Jeśli zwykle pracujesz z wykorzystaniem dodatkowego monitora, ten uchwyt na monitor będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Uchwyt na monitor umożliwia przymocowanie monitora do biurka z regulacją wysokości, przy czym porusza się on wraz z podnoszonym lub obniżanym blatem. Regulowane ramię może obsłużyć do dwóch monitorów. Uchwyt na monitor sprawdzi się szczególnie w przypadku programistów, którzy zazwyczaj korzystają z wielu monitorów jednocześnie. Uchwyt można mocować do biurka na kilka sposobów; wszystko po to, aby pracowało Ci się wygodnie i efektywnie.