Darmowa Dostawa do Polski
10% Zniżki na Wszystkie Produkty z SS10
60 Dni na Zwrot

Walentynkowy przewodnik prezentowy

30 stycznia 2024

Walentynki to dla par świetna okazja aby obdarować się wzajemnie prezentami. Zwykle są to drobne i romantyczne upominki czy wspólne wyjścia, ale nie ma żadnej reguły, która powstrzymywałaby zakochaną osobę przed kupieniem czegoś być może nieco droższego, ale też praktycznego, co pomaga w codziennym życiu. Wychodząc z tego założenia postanowiliśmy przygotować przewodnik zakupowy, który zawiera i te drobne upominki, i bardziej znaczące prezenty. Mamy nadzieję, że pomoże ci to wybrać prezent, który w pamięci bliskiej ci osoby pozostanie na całe lata.

Wspólne wyjście

Walentynki są dniem w roku skupionym wokół romantycznej miłości. Warto więc ten dzień spędzić wspólnie i nie robić tego na kanapie, a wspólnie wyjść. Może to być randka w kinie, romantyczna kolacja, spacer po parku czy inna aktywność, którą wspólnie lubicie. Musisz jednak pamiętać, że w ten dzień nie tylko ty wpadniesz na taki pomysł, dlatego dobrze jest się zawczasu przygotować i zrobić rezerwację. Nie dokładaj tego na ostatnią chwilę, ponieważ szybko może się okazać, że nigdzie już nie ma miejsc i znalezienie czegokolwiek będzie się dla ciebie wiązało z niepotrzebnym stresem.

Drobny upominek

Nawet jeśli na ten wyjątkowy dla zakochanych dzień planujesz coś większego, jak przykładowo nowoczesne meble biurowe, które polecimy w dalszej części tego wpisu, to nie zapominaj o drobnych upominkach. W tym wypadku w ogóle nie liczy się cena, a jedynie gest. Może to być jedna róża, pudełko czekoladek czy inny drobiazg, który pokaże, że wiesz co twoja druga połówka lubi i co sprawia jej radość.

Biurko z regulacją wysokości Q8

Pora na najdroższą pozycję na naszej liście, którą jest nowoczesne biurko z regulacją wysokości. Modelem, który chcemy ci zaproponować jest biurko Q8. Jeśli twojej drugiej połówce zdarza się pracować z domu lub jeśli to ona odpowiada za wystój biura, w którym pracuje, to taki nowoczesny mebel może znacząco usprawnić jej pacę, poprawić jej efektywność i pozytywnie wpłynąć zarówno na jej zdrowie fizyczne, jak i psychiczne.

Biurko Q8 opiera się na dwóch solidnych nogach wyposażonych w dwa elektryczne silniki, które są w stanie zmieniać wysokość, na jakiej znajduje się blat w zakresie wysokości od minimalnego wynoszącego 60 cm, do maksymalnego wynoszącego 124 cm. Tak szeroki zakres regulacji pozwala z jednej strony idealnie dobrać wysokość biurka do pracy na siedząco, jak i co jakiś czas unosić je wysoko, aby móc pracować w pozycji stojącej.

Taka możliwość pozwala przełamać nieco siedzący tryb życia osób wykonujących pracę wiązaną ze spędzaniem długich godzin przed komputerem. Już nawet kilka minut stania co jakiś czas pozwala odciążyć plecy, rozciągnąć nieco mięśnie i uniknąć problemów wynikających ze spędzania zbyt dużej ilości czasu w jednej pozycji.

Specjaliści zaangażowani w badanie ergonomii pracy zwracają też uwagę na korzyści psychiczne wynikające z krótkich przerw w pracy, a które zmiana pozycji niejako wymusza. Zaleca się, aby podczas pracy przy komputerze co około pół godziny robić pięciominutowe przerwy. W tym czasie idealnym pomysłem jest uniesienie biurka do pozycji stojącej i przepracowanie jednego, półgodzinnego cyklu pracy w takiej właśnie pozycji. Dzięki temu zmienia się sposób patrzenia na wykonywane zadanie i nie chodzi tu tylko o fizyczne spojrzenie z góry, ale i o inne mentalne podejście do problemu, które jest pewnego rodzaju efektem ubocznym takiej praktyki.

Pewnym minusem tego biurka jest jego cena wynikająca z zastosowanych materiałów wysokiej jakości i najnowocześniejszych technologi obecnie dostępnych w świecie mebli biurowych. Walentynki są jednak idealną okazją na taką inwestycję, ponieważ z okazji tego święta biurko to zostało mocno przecenione i można je kupić za kilkaset złotych mniej niż wynosi jego regularna cena.

Ergonomiczne krzesło biurowe BS12 PRO

Prawdą jest, że opisane wcześniej biurko z regulacją wysokości daje naszym zdaniem najlepsze efekt w zredukowaniu zmęczenia fizycznego i psychicznego podczas pracy przed komputerem, ale nie oznacza to, że inne elementy biura można zignorować. Nie mniej ważnym meblem w biurze, jest krzesło biurowe. Powinno być ono zaprojektowane z myślą o tym, jak zbudowane jest ludzkie ciało, tak aby dawało ono maksymalnie wygodne podparcie i równo rozkładało ciężar ciała.

Tak właśnie zbudowane są ergonomiczne fotele biurowe dostępne w sklepie FlexiSpot.pl. Na stronie sklepu dostępne są różne modele, ale tym który my chcemy polecić jest ergonomiczne krzesło BS12 PRO, ponieważ z okazji walentynek sklep ten postanowił je mocno przecenić. Warto więc z tego skorzystać i kupić je o kilkaset złotych taniej niż wynosi jego wartość rynkowa.

Cena to jednak nie wszystko. Tym, co powinno cię przekonać do zakupu tego krzesła biurowego jest jego jakość wykonania i doskonała ergonomia, dzięki której ciało dostaje idealnie dopasowane wsparcie pozwalające radykalnie zredukować zmęczenie i w mniejszym stopniu odczuwać niewygody związane z długotrwałym siedzeniem.

Ergonomiczne krzesło biurowe BS13 (różowe)

Design krzeseł biurowych, szczególnie tych ergonomicznych pozostawia często wiele do życzenia. Meble takie są zwykle dostępne w stonowanych kolorach pasujących do biura lub wręcz przeciwnie, uderzają w oczy jaskrawymi kolorami i agresywnymi grafikami, kiedy są projektowane z myślą o graczach.

W sklepie FlexiSpot dostępne jest jednak ergonomiczne krzesło biurowe BS13 w kolorze różowym, które z jednej strony ma wszelkie cechy opisanego wcześniej ergonomicznego krzesła BS12, ale z drugiej strony znacznie lepiej pasuje do radosnej okazji, jaką są walentynki i wprowadza do przestrzeni biurowej nieco kolorytu i wesołego charakteru.

Podsumowanie

Możesz wykorzystać walentynki do spędzenia miłego i romantycznego wieczoru, dać ukochanej osobie drobny upominek, który będzie symbolem twojej miłości, ale możesz też wykorzystać tę okazję do wprowadzenia nieco poważniejszej zmiany w życiu osoby, którą kochasz i podarować jej jeden z polecanych przez nas nowoczesnych mebli biurowych. Taki prezent nie tylko pokaże, że troszczysz się o swoją drugą połówkę, ale da jej komfort, który będzie odczuwała przez całe lata. Skorzystaj z promocji na walentynki w sklepie Flexispot, dzięki której kupisz ergonomiczne meble biurowe w dobrej cenie i daj swojej ukochanej osobie wsparcie, którego potrzebuje.