Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Różnice między Flexispot E7 i Flexispot E8

22 listopada 2023

Flexispot to jeden z najlepszych sklepów online oferujących szeroką gamę produktów, które podnoszą jakość Twojego życia. Wśród nich znajdują się biurka z regulacją wysokości Flexispot E7 i Flexispot E8. W tym artykule porównujemy oba modele biurek i sprawdzamy ewentualne różnice. Poniżej znajdziesz tabelę, w której dokonaliśmy porównania E7 i E8.

Ważne Różnice i Funkcje, o Których Warto Wiedzieć

Model:Flexispot E7Flexispot E8Cena od£419.99£439.99Liczba kolumn33Silnik22Typ kolumny podnoszącejWzmocnionaWzmocnionaWaga31,5 kg32,1 kgUdźwig statyczny125 kg125 kgZakres wysokości (min-max)58-123 cm60-125 cmZakres szerokości (min-max)110-190 cm110-190 cmTyp paneluPremiumPremiumPrędkość podnoszenia38 mm/s38 mm/sSystem antykolizyjnyTakTak

Jakie są Różnice między Flexispot E7 i Flexispot E8?

W ramach szerokiej oferty Flexispot, oba modele biurek, E7 i E8 są do siebie bardzo podobne. A zatem czym różnią się od siebie biurka z regulacją wysokości Flexispot E7 i Flexispot E8?

Różnice między Flexispot E7 i Flexispot E8 są niewielkie i ledwo zauważalne: podczas gdy biurko z regulacją wysokości Flexispot E7 jest o 600 gramów lżejsze, maksymalna wysokość modelu Flexispot E8 może być ustawiona o dwa centymetry wyżej. Stelaż E7, oprócz czarnego i białego, występuje również w kolorze srebrnym, który nie jest dostępny dla E8.

Pod względem konstrukcji biurka właściwie są takie same - różnią się jedynie kształtem kolumn podnoszących. Jak widać w powyższej tabeli, parametry obu modeli, E7 i E8 są do siebie zbliżone, a różnice dotyczą jedynie szczegółów.

Jakie Funkcje Posiadają Modele Flexispot E7 i Flexispot E8?

Stelaże obu biurek z regulacją wysokości E7 i E8 zostały wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Nawet w podstawowej konfiguracji, bez akcesoriów, oba modele biurek Flexispot E7 i Flexispot E8 posiadają prawie wszystkie najważniejsze funkcje. Dzięki temu pasują do każdego dostępnego na rynku blatu biurkowego o wymiarach do 200 x 80 cm.

Te Funkcje są Wspólne dla Modeli Flexispot E7 i Flexispot E8:

Na doskonałym ekranie dotykowym LED można w każdej chwili sprawdzić dokładną wysokość w cm podczas płynnego podnoszenia lub opuszczania blatu, co pozwala na precyzyjne ustawienie żądanej pozycji.

Sterowanie z opcją zapamiętania do 4 ustawień wysokości biurka.

System antykolizyjny wykrywa przedmioty stojące na przeszkodzie podczas ruchu biurka: silnik zatrzymuje się i przesuwa blat o kilka centymetrów w przeciwnym kierunku, zapobiegając uszkodzeniom.

Wbudowana w wysokiej klasy klawiaturę kontrola rodzicielska pozwala uniknąć ryzyka zranienia lub przypadkowego uszkodzenia biurka przez bawiące się w pobliżu dzieci: po włączeniu klawiatura zostaje zablokowana i przyciski sterujące przestają działać.

Centrum dowodzenia w obu biurkach z regulacją wysokości stanowi klawiatura klasy premium, która dopełnia całość koncepcji.

Trzy Kolumny Podnoszące Zapewniają Maksymalną Stabilność w Każdej Pozycji

Zarówno Flexispot E7, jak i nieco droższy model Flexispot E8 gwarantują dobrą stabilność - nawet po podniesieniu do maksymalnej wysokości 123 cm w biurku E7 i 125 cm w modelu E8.

Trzy kolumny podnoszące w połączeniu z wydajnym dwusilnikowym napędem gwarantują maksymalną stabilność biurka i udźwig aż do 125 kg.

Biurko z Regulacją Wysokości dla Dziecka

Trzy kolumny podnoszące, zamiast dwóch częściej spotykanych w biurkach dla dzieci, są nieco krótsze, a mimo to nadal oferują wyższą pozycję stojącą dzięki właśnie tej dodatkowej trzeciej kolumnie.

Dzięki teleskopowej konstrukcji nóg trzy kolumny podnoszące podtrzymują się nawzajem za sprawą wewnętrznych i zewnętrznych ścianek kolumny podnoszącej w stanie maksymalnego wysunięcia.

Minimalna wysokość kolumny podnoszącej i całego biurka jest również odpowiednia dla niskich osób oraz dzieci i nastolatków ze względu na niską pozycję siedzącą wynoszącą 58 cm w modelu E7 i 60 cm w biurku E8.

Podwójny Napęd jest Szybszy i Powoduje Rozłożenie Ciężaru

Szybki i wydajny dla większego udźwigu i stabilności: modele biurek Flexispot E7 i Flexispot E8 są wyposażone w dwa silniki. Zapewniają one maksymalną prędkość podnoszenia wynoszącą 3,8 cm/s, nawet przy pełnym obciążeniu 125 kg.

Które biurko jest lepsze: Flexispot E7 czy Flexispot E8?

A zatem, który model biurka z regulacją wysokości powinieneś kupić, biorąc pod uwagę te drobne różnice? Cóż! To zależy od Twoich potrzeb.

Stelaż biurka Flexispot E8 posiada te same funkcje, co model E7. Oba modele biurek są też wyposażone w tę samą świetną klawiaturę.

Oba modele biurek Flexispot E7 i Flexispot E8 są doskonałe, a różnice między nimi są znikome. Wybierz więc ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom związanym z wysokością i kształtem nóg. Inwestując w jedno z tych dwóch biurek z regulacją wysokości na pewno się nie zawiedziesz. Tym bardziej, że biurka z regulacją wysokości i meble biurowe do pracy na stojąco cieszą się coraz większą popularnością.

Z badań zaś wynika, że biurka z regulacją wysokości są dla nas korzystne pod wieloma względami, a biurka z regulacją wysokości marki Flexispot są jednymi z najlepszych na rynku.

Odwiedź Flexispot już dziś i wybierz swoje idealne biurko z regulacją wysokości!