Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Przedstawiamy rozkładane fotele

20 maja 2024

Sporo mówi się ostatnio o równowadze pomiędzy pracą a życiem prywatnym, czyli tak zwanym work-life balance. Ma to odniesienie zarówno do łącznej ilości godzin przepracowanych w tygodniu, jak i do zachowania w trakcie pracy. Mówi się, że pracując umysłowo należy robić 5-minutowe przerwy co 25 minut. Inną metodą, propagowaną przez pracę naukową opublikowaną ostatnio na ramach „International Journal of Psychophysiology”, czyli międzynarodowego pisma dla psychologów jest robienie 10-minutowych przerw co 50 minut. Niezależnie od tego, na który schemat przerw spojrzysz, znajdziesz prace naukowe potwierdzające, że takie przerwy nie tylko nie pogarszają efektywności, mimo krótszego łącznego czasu przeznaczonego na pracę, a wręcz ją poprawią, sprawiając, że pracownik nie jest zmęczony i może lepiej skupić się na wykonywanym zadaniu.

W takcie takiej przerwy warto spojrzeć za okno, aby zrelaksować oczy, odejść od komputera i zmienić pozycję. Można się w takiej sytuacji poruszać lub porozciągać, ale my wybieramy inną opcję, jaką jest chwila relaksu na wygodnym fotelu, najlepiej na takim, który można rozłożyć i wygodnie się położyć. Dlatego przedstawiamy trzy wysokiej jakości fotele, które doskonale sprawdzą się w biurze, jako miejsce odpoczynku i relaksu w przerwach pomiędzy cyklami pracy.

Fotele, które znajdziesz poniżej nie są jednak przeznaczone wyłącznie do biur. Równie dobrze sprawdzą się w salonie, holu, sypialni, poczekali czy każdym innym miejscu, w którym przyda się wygodne miejsce na odpoczynek.

Wprowadzenie do kategorii rozkładane fotele

Rozkładane fotele, to kategoria mebli, która zawiera w sobie różnego rodzaju jednoosobowe fotele, których kształt można zmieniać w zależności od aktualnych potrzeb. Zaliczają się do nich zarówno proste fotele z ręczną regulacją, jak i zaawansowane modele elektryczne wyposażone w funkcje takie jak podnośnik czy masaż.

Wysokiej rozkładane fotele w najlepszych cenach

W maju przypada dzień marki dla FlexiSpot, dlatego w dniach 18-31 maja wszystkie produkty z kategorii rozkładanych foteli są przecenione o 10%. Może się wydawać, że to nieduża zniżka, ale prawda jest taka, że w drugiej połowie maja ceny wysokiej jakości foteli rozkładanych będą najniższe od dawna i wątpimy, żeby ich ceny jeszcze kiedyś w przyszłości miałyby być równie opłacalne, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że żyjemy w czasach nieprzewidywalnej inflacji. Jeśli więc czujesz, że w twoim biurze przydałoby ci się miejsce, gdzie możesz naprawdę wygodnie usiąść i odpocząć lub jeśli chcesz mieć wygodny fotel w swoim domu i relaksować się na nim w wolne popołudnia, to jest to moment do działania. Nie odkładaj swojego komfortu na później, szczególnie że wtedy podobny fotel może być znacznie droższy. Skorzystaj więc z promocji w FlexiSpot i daj sobie odrobinę luksusu.

Dwusilnikowy fotel obrotowy X7G

Ten rozkładany fotel jest napędzany przez aż dwa osobne silniki. To pozwala na niezależne sterowanie kątem ustawienia oparcia i podnóżka, dzięki czemu można znaleźć taką pozycję, która idealnie odpowiada potrzebie użytkownika. Nie jest to trudne, ponieważ już sama konstrukcja fotela jest opracowana tak, aby dostosowywać się do naturalnych krzywizn ludzkiego ciała. Sam fotel jest wykonany z materiałów jakości premium, a sterowanie nim odbywa się poprzez wygodny panel umieszczony z boku i wyposażony w port ładowania USB.

--shopstart--{"id":748004,"link":748004,"name":"Sofa komfortowa z podwójnym silnikiem X7G","shortName":"X7G","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/白底图1.jpg","salePrc":3699,"originalPrc":4399,"itemFootMarkType":"INSTANT_REDUCTION","itemFootMarkValue":700}--shopend--

Elektryczny fotel bujano-obrotowy XR5

Model XR5 szczególnie polecamy świeżo upieczonym mamom, ponieważ może się on delikatnie bujać w przód i w tył, co pomaga delikatnie uśpić dziecko. Jednak nie tylko mamy mogą korzystać z tego rozkładanego fotela. Może to robić każdy, komu zależy na odpoczynku w bardzo komfortowej pozycji, ponieważ fotel ten odchyla się o kąt wynoszący aż 127°, co idealnie sprawdza się podczas drzemki czy oglądania filmu. Fotel ten jest tak wygodny, że nie chce się z niego wywodzić, szczególnie że nie zawsze jest po co, ponieważ wszystkie potrzebne rzeczy można przechowywać w pojemnych kieszeniach a urządzenia mobilne można ładować przez wbudowany w fotel port USB.

--shopstart--{"id":632001,"link":632001,"name":"Elektryczny Fotel Bujano-Obrotowy XR5","shortName":"XR5","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/XR5-light grey.jpg","salePrc":2399,"originalPrc":2999,"itemFootMarkType":"INSTANT_REDUCTION","itemFootMarkValue":600,"itemFootMarkInput":"-600 zł"}--shopend--

Fotel relaksacyjny XC6

Najlepiej sprzedającym się fotelem z tej kategorii jest stylowy model o oznaczeniu XC6. Model ten szybko rozkłada się do kąta 145°, który idealnie sprawdza się do oglądania telewizji, czytania czy też, jeśli zajdzie taka potrzeba, do drzemki. Cały fotel obraca się o 360° i można go lekko pochylać, przez co ustawiony w strategicznym miejscu może idealnie sprawdzać się do wielu różnych konfiguracjach. Na słowa uznania zasługują też materiały, z których ten stylowy mebel jest wykonany. Obicie to przyjemny w dotyku wysokiej jakości płótno, a wnętrze wypełnione jest najwyższej klasy gąbką. Styl w tym fotelu odgrywa ważną rolę, ale nie mniej ważna jest funkcjonalność, co objawia się w takich szczegółach jak, chociażby ukryta kieszonka pod siedziskiem.

--shopstart--{"id":624003,"link":624003,"name":"Fotel Relaksacyjny XC6","shortName":"XC6","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/xc6-beige_huapt.jpg","salePrc":2199,"originalPrc":2499,"itemFootMarkType":"INSTANT_REDUCTION","itemFootMarkValue":300,"itemFootMarkInput":"-300 zł"}--shopend--

Podsumowanie

Rozkładany fotel elektryczny może z łatwością stać się centralnym punktem pomieszczenia i twoim ulubionym meblem. Możesz wykorzystać go jako miejsce do odpoczynku podczas cyklów pracy lub jako wyspa komfortu w twoim domu. Codzienna wygoda to rzecz, w którą warto inwestować, szczególnie w okresie, kiedy na produkty z tej kategorii obowiązuje zniżka. Nie trać więc czasu, znajdź rozkładany fotel, który najlepiej wpisuje się w twoje potrzeby i daj sobie miejsce, w którym poczujesz się naprawdę komfortowo.