Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Przedstawiamy nowy produkt w sklepie FlexiSpot — biurko narożne E7L

30 stycznia 2024

Pandemia koronawirusa wywołała niemałe spustoszenie w światowej gospodarce przyczyniając się do pogłębienia kryzysu finansowego, przez co sytuacja materialna wielu osób na świecie uległa pogorszeniu, nie wspominając już nawet o wszystkich tych osobach, które w wyniku tej nowej choroby straciły życie, czy kogoś bliskiego. Jednak jak wszystko w życiu, nawet tak dramatyczne w skutkach wydarzenie miało swoje plusy. Jednym z tych, które udało nam się zaobserwować było przyśpieszenie zmian, jakie zachodzą w stylu, w jakim wykonywane są prace biurowe. Wiele firm zauważyło, że dużą część pracy, jaka do tej pory była jednoznacznie kojarzona z biurem, można wykonywać z zacisza własnego domu. Dla wielu osób, szczególnie tych raczej introwertycznych, jest to ogromny plus.

Aby móc sprawnie i wygodnie pracować z domu, warto stworzyć sobie przestrzeń, która będzie dedykowana na to zajęcie. Dzięki temu można łatwo oddzielić przestrzeń przeznaczoną do pracy, od przestrzeni przeznaczonej na odpoczynek czy spędzanie czasu z najbliższymi. Daje to możliwość stworzenia sobie miejsca idealnie dostosowanego do twoich potrzeb, które będzie jednocześnie wykorzystywało najnowsze osiągnięcia z dziedziny mebli biurowych.

Jednym z największych usprawnień, na jakie można sobie pozwolić jest biurko z regulacją wysokości, dzięki któremu można pracować w typowej, siedzącej pozycji, ale można też co jakiś czas pracować na stojąco. Taka możliwość nie tylko odciąża plecy i pozwala ciału odpocząć, ale też poprawia kondycję psychiczną. Zmiana pozycji uwalnia kreatywność zmieniając pozycję, z jakiej patrzysz na problem i to zarówno w sensie dosłownym, jak i w przenośni.

Nowoczesne biurka, takie, które pozwalają na regulowanie wysokości blatu, są stosunkowo nowym pomysłem, więc jak do tej pory brakowało nieco rozwiązań, które mocniej można byłoby dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Sytuację tą zmienia jednak nowy produkt w sklepie FlexiSpot.pl, którym jest biurko narożne z regulacją wysokości E7L. Doceniamy jego wszechstronność, wygodę i zaawansowane funkcje, dlatego postanowiliśmy nieco przybliżyć ci ten produkt, opisując jego kluczowe cechy. Jeśli więc chcesz nieco usprawnić swoją przestrzeń, czy to w domowym, czy też w tradycyjnym biurze, to zapraszamy do przeczytania reszty naszego wpisu.

Wymiary i specyfikacja techniczna

Zacznijmy od podstaw, a więc od wymiarów i specyfikacji technicznej tego biurka. Model E7L zbudowany jest z trzech solidnych nóg, z których każda ma wbudowany cichy silnik generujący hałas nieprzekraczający 50 dB. i pozwalający regulować wysokość biurka w zakresie od 63,5 do 128,5 cm. Każda noga oparta jest na podstawie o szerokości 60 cm, dzięki czemu cała konstrukcja jest niezwykle stabilna. Na opisanych nogach zamontowany jest główny blat o szerokości, która może wynosić od 14,9 do 210 cm i blat boczny o szerokościach od 65,5 do 102 cm. Z kolei głębokość blatu może wynosić od 60 do 80 cm.

Design

Zarówno rama biurka, jak i blat dostępne są w dwóch eleganckich kolorach, które w dowolnej konfiguracji będą pasowały do każdego biura i każdego mieszkania czy domu, ponieważ te kolory to czerń i biel. Tutaj jednak nie kończy się możliwość dostosowania designu biurka do swoich indywidualnych potrzeb. Do biurka można dobierać też praktyczne akcesoria, do których należą:

Szuflada pod biurko

Listwa zasilająca

Prowadnica na przewody

Ergonomiczne krzesło biurowe

Uchwyt na komputer stacjonarny

Uchwyt na monitor

Mata antyzmęczeniowa

Podstawka pod klawiaturę

Stojak na słuchawki

Szafka na dokumenty

Tablica perforowana

Ergonomiczny stołek biurowy

Wszystkie te dodatki możesz dowolnie konfigurować i dzięki temu zbudować sobie stację roboczą idealnie dostosowana do twoich potrzeb. Co więcej, opisane akcesoria dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu design całości może pozostać spójny i dostosowany do otoczenia.

Panel sterujący

Sterowanie mechanizmem biurka odbywa się poprzez wygodny panel sterujący umieszczony tuż pod blatem. Panel ten to dotykowy ekran LCD wyposażony w cztery ustawienia wysokości, blokadę rodzicielską, port USB i system antykolizyjny, który dba o to, aby podczas opuszczania lub unoszenia biurka jakiś element, który znalazł się na jego drodze nie uległ uszkodzeniu.

Możliwość dostosowania do przestrzeni

Biurko E7L może zostać zmontowane w dwóch różnych konfiguracjach, z blatem bocznym po lewej lub po prawej stronie. Dzięki temu może się ono dostosować do różnych pomieszczeń i konfiguracji biura. Możliwe jest nawet połączenie dwóch takich biurek i stworzenie wygodnej przestrzeni coworkingowej lub zbudowanie jednego mega biurka, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gwarancja

O jakości zastosowanych materiałów i podzespołów oraz o pewności, jaką FlexiSpot ma do sprzedawanych przez siebie produktów może świadczyć okres gwarancyjny, który w przypadku produktów z tej kategorii wynosi aż 7 lat, czyli 5 lat dłużej niż wymaga tego europejskie prawo. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ta inwestycja w produktywność i dobrą kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną będzie ci przynosiła korzyści przez co najmniej 7 lat.

Podsumowanie

Zaawansowane biurko narożne E7L nie tylko pozwala usprawnić pracę, w czy to tradycyjnym, czy to domowym biurze, dając podczas pracy dodatkowe możliwości, ale jest też w stanie dostosować się do potrzeb różnych użytkowników. Model E7L robi ro zarówno poprzez dostępne dodatki i różne wielkości blatów, jak i przez samą swoją budowę pozwalającą dowolnie wybierać, która strona biurka ma być długa, a która krótka. Jeśli szukasz zaawansowanego technologicznie biurka z regulacją wysokości, które się do ciebie dostosuje i da ci odpowiednią ilość miejsca do pracy, to nie szukaj dalej i wybierz model E7L.