Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Przedstawiamy kategorię przechowywanie

20 maja 2024

Szafki, regały czy półki należą do najczęściej ignorowanych elementów wyposażenia biura. Większość osób skupia się na dobraniu odpowiedniego biurka i fotela, co w naszej opinii jest jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ rzeczywiście są to najważniejsze elementy nowoczesnego biura, ale nie wolno zapominać o innych elementach takich jak różne meble służące do przechowywania dokumentów, akcesoriów i innego sprzętu. Tylko dzięki zastosowaniu tego typu mebli udaje się uzyskać odpowiedni porządek niezbędny do prowadzenia optymalnie funkcjonującego biura. Dlatego chcemy wprowadzić cię w kategorię mebli do przechowywania i przedstawić ci kilka najciekawszych pozycji z tej kategor

Wprowadzenie do kategorii przechowywanie

Do kategorii opisywanej jako przechowywanie zaliczają się wszelkiego rodzaju szafki na dokumenty, pułki, szafy, skrzynki, pudełka, pułki pod telewizor czy nawet tablice perforowane. Mówiąc w skrócie wszystko, co pozwala zachować w biurze porządek i w zorganizowany sposób przechowywać wszytko, czego biuro potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania.

Wysokiej jakości meble biurowe w najlepszych cenach

Druga połowa maja, a dokładniej czas od 18 do 31 maja to w sklepie FlexiSpot czas promocji. W tych dniach wszystkie produkty z tej kategorii będą przecenione o 10%. Jeśli więc widzisz, że w twoim biurze zaczyna brakować miejsca na dokumenty, sprzęt biurowy czy inne sprzęty to jest to idealna okazja do rozwiązania tego problemu. Nie trać czasu, ponieważ nie wiemy, kiedy taka promocja się powtórzy, a mając na uwadze inflacje można śmiało przypuszczać, że tak niskich cen już nie zobaczymy. Jeśli nie wiesz, na które produkty warto zwrócić uwagę, to poniżej znajdziesz kilka polecanych przez nas mebli i najlepiej sprzedający się produkt w sklepie FlexiSpot w kategorii przechowywanie.

Metalowa szafka biurowa BK2-S

To prosty i elegancji mebel biurowy, który został stworzony z myślą o wydajności. Wysokie nóżki ułatwiają sięganie po dokumenty znajdujące się na dolnej półce oraz chronią je przed skutkami wilgoci, która może gromadzić się przy podłodze. Dodatkowym atutem wysokich nóżek jest wygoda, z jaką można posprzątać podłogę pod tą szafką. To dodatkowo zabezpiecza znajdujące się wewnątrz dokumenty, ponieważ łatwiej jest zapewnić czystość i suchość pod szafką, która znajduje się bezpieczną odległość od podłogi.

Ciekawym szczegółem, świadczącym o dbałości o najdrobniejsze elementy, są perforacje w drzwiczkach tej szafki. Pełnią one dwa podstawowe zadania. Zapewniają cyrkulację powietrza, dzięki czemu opisywana wcześniej ochrona przed wilgocią jest jeszcze bardziej skuteczna a po drugie da się do nich przyczepić haczyki i zawieszać na nich różne akcesoria biurowe, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

--shopstart--{"id":750008,"link":750008,"name":"Szafy BK2","shortName":"BK2","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/bk2-s-w(1).jpg","salePrc":432,"originalPrc":432,"itemFootMarkType":"NONE"}--shopend--

Metalowa szafka biurowa z dwoma drzwiczkami i regulowaną półką BK2-H

Ta szafka jest niejako rozwinięciem opisywanej wcześniej szafki BK2-S. Może się więc pochwalić tymi samymi zaletami, a jednocześnie zapewnia dużo więcej miejsca i łatwy dostęp do jej wnętrza, dzięki parze drzwiczek, które można otwierać jednocześnie. Duży rozmiar tej szafki sprawia, że można w niej z powodzeniem przechowywać zarówno drobne, jak i duże przedmioty. Sprawa jest tym łatwiejsza, że wewnątrz szafki znajduje się półka, której wysokość można regulować. Podobnie jest z resztą w przypadku opisywanej wcześniej szafki BK2-S.

--shopstart--{"id":760001,"link":760001,"name":"Dwudrzwiowe szafki do przechowywania BK2-H","shortName":"Szafy BK2-H","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/BK2-H-W(1).jpg","salePrc":432,"originalPrc":432,"itemFootMarkType":"NONE"}--shopend--

Klasyczna szafka pod telewizor TS2

Szafka pod telewizor nie jest być może pierwszym meblem, jaki przychodzi ci do głowy myśląc o meblach biurowych. Postanowiliśmy jednak zawrzeć ten produkt w naszym zestawieniu z dwóch powodów. Po pierwsze, telewizor w nowoczesnym biurze nie jest już niczym dziwnym, a po drugie design szafki TS2 sprawdzi się nie tylko w biurze, ale i w domu czy mieszkaniu, które jest urządzone w nowoczesnym stylu lub które potrzebuje odrobiny odświeżenia meblem emanującym nowoczesnością.

Podobnie jak było w przypadku opisywanych wcześniej szafek, ta szafka pod telewizor posiada charakterystyczne perforowania zapewniające odpowiednią przewiewność i dające dodatkowe możliwości na zawieszenie na nich takich akcesorów jak, chociażby pilot. Szafka TS2, tak jak inne przedstawione tu meble, opiera się na czterech wysokich nóżkach z możliwością regulacji. Pozwala to ustawić tę szafkę stabilnie nawet na nierównej powierzchni. Wewnątrz szafki znajdują się regulowane pułki, które pozwalają dostosować je do indywidualnych potrzeb klienta i sprzętów, jakie chce on przechowywać w pobliżu telewizora.

--shopstart--{"id":762001,"link":762001,"name":"Szafka pod telewizor TS2","shortName":"Szafka TS2-H","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/TS2-H-W-SKU.jpg","salePrc":604,"originalPrc":604,"itemFootMarkType":"NONE"}--shopend--

Składana skrzynka ST1/ST2

Typowym sposobem na przechowywanie są szafki, szafy czy pułki, takie jak te, które powyżej opisaliśmy. Tradycyjny sposób przechowywania sprawdza się równie dobrze dzisiaj, co 100 czy 200 lat temu i będzie się sprawdzał przez kolejne lata, ale warto też wiedzieć o nieco nowocześniejszych sposobach na przechowywanie

Jednym z nich jest wykorzystanie składanych skrzynek, które można ustawiać jedna na drugiej. Jest to doskonały sposób na zorganizowanie przestrzeni w domu czy w biurze poprzez rozdzielenie produktów z różnych kategorii do różnych skrzynek. Takie skrzynki są też doskonałym sposobem na spakowanie dużej ilości rzeczy na niewielkiej przestrzeni. Dzieje się tak, ponieważ takie skrzynki można niemal całkowicie zapełnić i ułożyć kilka ich na sobie, przez co mnóstwo rzeczy mieści się na niewielkiej powierzchni. W takiej sytuacji warto jednak wybrać pudełka takie jak ST1 czy ST2, a więc takie, które zapewniają dostęp zarówno od góry, jak i od przodu, dzięki czemu nie trzeba przekładać całego stosu pudełek, kiedy potrzebna jest tylko jednak rzecz.

--shopstart--{"id":606001,"link":606001,"name":"Składalna Skrzynka do Przechowywania ST1/ST2","shortName":"ST1/ST2","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/ST1-BS1-EU-800.jpg","salePrc":199,"originalPrc":199,"itemFootMarkType":"NONE"}--shopend--

Składane pudełka są też idealnym rozwiązaniem tymczasowym. Kiedy musisz coś przechować wystarczy takie pudełko złożyć poprzez połączenie satysfakcjonujących zatrzasków, a kiedy nie jest już ono potrzebne wystarczy je rozłożyć i schować gdzieś pod meblem.