Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Przedstawiamy fotele biurowe

20 maja 2024

Każdy, komu zdarzyło się pracować przez przynajmniej kilka godzin na niewygodnym fotelu wie doskonale, jak to na czym siedzisz wpływa na ogólne samopoczucie podczas pracy i poziom zmęczenia po jej zakończeniu. W końcu to właśnie fotel jest meblem, który podpiera twoje ciało podczas pracy. Jeśli więc twoja kariera wiąże się z siedzeniem przez wiele godzin przed komputerem, to fotele biurowe najwyższej jakości powinny być na początku twojej listy rzeczy, jakie potrzebujesz w swoim biurze wymienić. Nawet nie wiesz, jak bardzo wpłynie to na twoje ciało i to jak się czujesz po dniu w pracy.

Wprowadzenie do kategorii ergonomiczne fotele biurowe

W kategorii ergonomiczne fotele biurowe znajdziesz wszelkiego rodzaju fotele i krzesła biurowe, które można regulować w kilku płaszczyznach. Chodzi o podstawowe funkcje, takie jak regulowanie wysokości czy kąta pochylenia oparcia oraz o bardziej zaawansowane możliwości regulacji, jak podparcie lędźwiowego odcinka kręgosłupa, regulowanie kąta i wysokości podłokietników, przesuwanie zagłówka, zmiana kąta siedziska i inne funkcje, które pozwalają dopasować kształt fotela do użytkownika i tym samym lepiej rozłożyć ciężar jego ciała. Fotele te nie ograniczają się więc do foteli biurowych. Podobne potrzeby mają gracze, więc do tej kategorii zaliczają się też fotele gamingowe.

Wysokiej rozkładane fotele w najlepszych cenach

W dniach od 18 do 31 maja sklep FlexiSpot świętuje swoje dni marki, dlatego wszystkie produkty z kategorii fotele i krzesła biurowe są przecenione o 10%. Nie da się ukryć, że zakup dobrej jakości fotela ergonomicznego wiąże się z odczuwalnym kosztem. Dlatego warto jest go zredukować korzystając z promocji, szczególnie że w dobie ciągle rosnących cen możemy się spodziewać, że niebawem regularna cena tego fotela pójdzie w górę. Być może jest to więc ostatnia szansa na zakup tego fotela w tak niskiej cenie. Jeśli więc nie marsz jeszcze profesjonalnego fotela biurowego, a spędzasz wiele godzin przed komputerem, to zainwestuj w swoje zdrowie i kup dla siebie i swoich najbliższych fotele, które dobrze podpierają ciało i dbają o jego dobrą kondycję.

BS5

Fotel BS5 potrafi się łatwo dostosować do użytkowników o różnych wagach. Wystarczy zmienić poziom oporu. Oparcie tego fotela można pochylić o aż 135°, więc może on z powodzeniem działać jako fotel relaksacyjny oraz unikać bólu pleców i zmęczenia mięśni. W odróżnieniu od popularnych kolorów neutralnych ten fotel jest dostępny w kolorze morelowym i jasnozielonym, oba w mlecznobiałym odcieniu. Jego elegancki design daje poczucie spokoju i komfortu. W przypadku tego fotela 10% znika, o której pisaliśmy, obowiązuje przez cały maj.

--shopstart--{"id":746002,"link":746002,"name":"Krzesło Biurkowe Ergonomiczne BS5","shortName":"BS5","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/BS5LG-MAIN(1).jpg","salePrc":1399,"originalPrc":1399,"itemFootMarkType":"NONE"}--shopend--

BS6

Fotel BS6 opiera się na solidnej podstawie składającej się z pięciu ramion, dzięki czemu jest w stanie połączyć wyjątkową wytrzymałość ze zręcznością wyrażaną przez możliwość swobodnego obracania się o 360°. Każde z pięciu ramion podstawy jest wyposażone w wysokiej jakości kółko, które może swobodnie i cicho poruszać się po różnych powierzchniach. Od płytek, przez drewniane podłogi po miękkie dywany. Na szczególne słowa uznania zasługuje podłokietnik 3D, który można regulować w różnych płaszczyznach. Zmieniać jego wysokość, obracać oraz przesuwać w przód i w tył, dzięki czemu można sobie zagwarantować idealne wręcz podparcie dla rąk.

--shopstart--{"id":724001,"link":724001,"name":"Krzesło biurowe z wysokiej jakości poduszką BS6","shortName":"BS6","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/bs6-grau-2.jpg","salePrc":999,"originalPrc":1399,"itemFootMarkType":"INSTANT_REDUCTION","itemFootMarkValue":400}--shopend--

BS12 PRO

To fotel biurowy najwyższej jakości, który okazał się prawdziwym hitem sprzedażowym. Klienci docenili możliwość regulacji, jaką ten model dysponuje. Szczególnie pochlebnymi opiniami cieszy się podparcie lędźwiowego odcinka kręgosłupa, które wysokość i pozycję można regulować. Regulacja odbywa się za pomocą przycisków z boku siedziska, zapewniając wygodniejszy styl życia. Siedzisko i oparcie jest w 100% wykonane z poliestru niezawierającego antymonu. Zastosowanie tego materiału gwarantuje wygodę przez cały rok, niezależnie od temperatury czy innych warunków, jakie panują w twoim biurze czy pokoju gier. Za niezawodne działanie fotela odpowiada włoski mechanizm Donati, dzięki któremu udało się uzyskać niezrównany komfort. Wszystko to sprawia, że fotel BS12 PRO ma wszystko, czego można spodziewać się po ergonomicznym fotelu najwyższej jakości. Nie dziwi nas więc fakt, że aż tak dużo osób postanawia wybrać ten właśnie model i to jemu zaufać w tak ważnej sprawie, jaką jest zdrowie.

--shopstart--{"id":436005,"link":436005,"name":"Krzesło Biurkowe Ergonomiczne BS12-PRO","shortName":"BS12-PRO","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/BS12P- NEW.jpg","salePrc":2249,"originalPrc":2249,"itemFootMarkType":"INSTANT_REDUCTION","itemFootMarkValue":0,"itemFootMarkInput":"-450 zł"}--shopend--

Podsumowanie

Dobry fotel biurowy to podstawowy element każdego ergonomicznego biura. Żaden inny mebel w biurze nie ma aż tak dużego znaczenia dla twojego zdrowia i wygody. Jeśli więc chcesz usprawnić nieco swoje biuro i nie wiesz, od czego zacząć, to zacznij od fotela. Już po pierwszym dniu zauważysz, że drobne bóle znikną lub przynajmniej na początku będą mniej intensywne, a twoja ogólna wygoda będzie na znacznie wyższym poziomie. Żeby się tak jednak stało, musisz odpowiednio wyregulować fotel. Kiedy więc twój nowy fotel do ciebie dotrze, to zacznij od tego, aby go dobrze poznać i dokładnie wyregulować każdy jego element. Jeśli więc nie masz jeszcze ergonomicznego fotela biurowego to nie trać czasu, skorzystaj z promocji w Flexispot i zainwestuj w swoje zdrowie.