Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Najlepsze promocje na nowy rok tylko w FlexiSpot

28 grudnia 2023

Za nami black week, kończy się okres świąteczny i powoli wchodzimy w nowy - 2024 rok. Można by więc uznać, że tym samym kończy się okres wyjątkowych promocji i bezprecedensowych zniżek. Byłaby to może i prawda w przypadku innych sklepów, ale nie w przypadku FlexiSpot, gdzie właściciele postanowili świętować dłużej i przygotowali specjalne promocje na nowy rok. Dzięki temu możesz dłużej zachować świąteczny nastrój i wciąż skorzystać ze zniżek, dzięki którym możesz zaoszczędzić nawet 1000 złotych na jednym produkcie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą noworoczną sklepu FlexiSpot i do zakupu zaawansowanych mebli biurowych w cenach znacznie niższych niż detaliczne.

Promocja noworoczna

Promocja noworoczna w FlexiSpot zaczyna się już w nowy rok, a więc 1 stycznia i trwa aż do końca miesiąca, czyli do 31 grudnia. W tym czasie wiele z produktów dostępnych w sklepie będzie oferowanych ze zniżką dochodzącą do 28%, przez co ceny wybranych produktów spadają nawet o tysiąc złotych. My jednak skupimy się na sześciu wybranych produktach, które w naszej ocenie zasługują na wyjątkową uwagę.

Biurko z regulacją wysokości E7

Listę polecanych przez nas produktów otwiera nasza gwiazda i laureat prestiżowej nagrody TechRadar za najlepsze biurko do pracy zdalnej 2021-2023.

Wysokość tego biurka można regulować w zakresie od 58 do 123 cm, a zalecana wielkość blatu mieści się w zakresie od 120 do 200 cm w przypadku szerokości i od 60 do 80 w przypadku głębokości. Co więcej, biurko posiada cichy mechanizm oraz system antykolizyjny, dzięki czemu biurko to idealnie sprawdza się w domowych biurach i nie dziwi nas fakt, że to właśnie ten model zdobył prestiżowe miano najlepszego biurka do pracy zdalnej.

Normalnie cena tego biurka przekracza 2 tysiące złotych i nawet w tanich sklepach wynosi około 2099 zł. Jednak w promocji noworocznej FlexiSpot biurko to możesz mieć już za 1549 zł, czyli o 550 zł mniej niż wynosi jego normalna cena.

Biurko regulowane z 4 nogami E7Q

Drugą pozycję na naszej liście możemy śmiało polecić każdemu, kto od swojego biurka wymaga naprawdę dużo. Nazwa Odyn, bo tak  bywa też nazywany Model E7Q pochodzi on najpotężniejszego boga w nordyckiej mitologii i odnosi się do wytrzymałości tego modelu.

Biurko to zostało wyposażone w cztery mocne silniki i dostosowany do użytkownika blat, a sama rama biurka została wykonana z wytrzymałej stali węglowej. Na uwagę zasługuje też maksymalny rozmiar i udźwig tego biurka, które wynoszą odpowiednio 190 × 240 cm i 300 kg. W związku z tym biurko Odyn daje ogromną swobodę pracy i może równie sprawnie pełnić funkcję stołu w jadalni, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Standardowa cena tego biurka wynosi 4399 zł, ale w promocji noworocznej w FlexiSpot jest przecenione o aż 1000 zł, więc kosztuje 3399 zł.

Biurko z regulacją wysokości E5

Model E5 to najtańszy obecnie dostępny model biurka z regulacją wysokości. Nie oznacza to jednak, że biurko to charakteryzuje się gorszą jakością wykonania czy gorszymi materiałami, oznacza to jedynie, że biurko to ma nieco mniejszy rozmiar i mniej zaawansowane funkcje, ponieważ jest stworzone dla osób, które nie odkryły jeszcze w pełni zalet pracy przy biurku z regulacją wysokości oraz dla pół-profesjonalistów i gamerów.

Cena tego biurka przed noworoczną promocją wynosiła 1799 zł, ale dzięki niej spadła o aż 500 zł i wynosi 1299 zł.

Biurko z regulacją wysokości E8

Model E8 to chyba najbardziej uniwersalny model na naszej liście. Z jednej strony biurko to posiada wszelkie niezbędne funkcje i jest wykonane z materiałów doskonałej jakości, a z drugiej jego cena nie odstrasza, szczególnie jeśli skorzysta się z noworocznej promocji FlexiSpot. W promocji noworocznej to biurko kosztuje o aż 800 zł mniej i można je mieć już za 1699 zł.

Ergonomiczny fotel biurowy BS8PRO

Biurko z regulacją wysokości potrafi zrewolucjonizować sposób pracy biurowej i jeśli jeszcze nie miałeś lub nie miałaś okazji się o tym przekonać, to gorąco zachęcamy, ale samo biurko to jeszcze za mało. Do kompletu przyda się jeszcze ergonomicznie zaprojektowany fotel biurowy odpowiedniej jakości. Na szczęście wśród mocno przecenionych produktów w FlexiSpot znalazł się i fotel. Co więcej, mówimy to o jednym z najbardziej zaawansowanych i kochanym przez użytkowników fotelu BS8PRO. W noworocznej promocji ten zaawansowany fotel, który normalnie kosztuje 2099 zł możesz mieć już za 1599 zł, a więc o 500 zł taniej niż wynosi jego cena detaliczna.

Fotel relaksacyjny X2

Jeśli masz już biurko z regulacją wysokości i ergonomiczny fotel biurowy, to możesz pomyśleć o trzecim składniku wygodnej pracy biurowej bez bólu pleców. Jest nim fotel relaksacyjny, który pozwala usiać wygodnie w chwilach przerwy, zrelaksować się i pozwolić mięśniom odpocząć. Idealnym wyborem może być dla ciebie ostatni produkt, który tym razem pragniemy ci polecić. Jest nim fotel relaksacyjny X2, który w noworocznej promocji został przeceniony o 400 zł i można go mieć już za 1899 zł.

Podsumowanie

Okres noworoczny to doskonały moment na zakupu w FlexiSpot. Nie tylko można sporo zaoszczędzić, ale też wejść w nowy rok z nową energią zdobytą dzięki zaawansowanym meblom biurowym, które nie tylko pomogą w tym, aby twoja praca była bardziej wydajna, ale też sprawią, że twoje ciało będzie lepiej znosić trudy długich godzin spędzonych w pracy przy biurku. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić, a jednocześnie unowocześnić swoje biuro, to dzięki promocji noworocznej w FlexiSpot masz ku temu idealną okazję.