Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Jaka jest różnica między FlexiSpot E7 i E8?

13 grudnia 2023

Zdecydowałeś się zrobić coś naprawdę dobrego i chcesz kupić biurko z regulowaną wysokością. Gratulujemy podjęcia tej mądrej decyzji! Cieszymy się, że natrafiłeś na FlexiSpot, stronę oferująca ergonomiczne meble biurowe, które odmienią twoje życie.

Jest spora szansa, że podczas przeglądania naszej strony natknąłeś się na wiele różnych propozycji znajdujących się w naszej ofercie. Nasi klienci często zastanawiają się, jaka jest różnica między poszczególnymi modelami mebli. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Ci poniżej porównanie dwóch modeli stelaży: E7 i E8.

No to do dzieła!

Stelaż Flexispot E7 kontra E8

ModelE7E8
Ilość kolumn33
Ilość silników22
Nośność125 kg125 kg
Szybkość regulacji wysokości blatu38 mm/s38 mm/s
Zakres regulacji wysokości 58-123 cm60-125 cm
Waga31,5 kg32,1 kg
Szerokość ramy110-190 cm110-190 cm
Dopuszczalna wielkość blatów120-200 cm(B)×60-80 cm(T)120-200 cm(B)×60-80 cm(T)
KolorCzarny (RAL9005), biały (RAL9016), szary (RAL7045)Czarny (RAL9005), biały (RAL9016)
Panel sterowaniapremiumpremium
Sterowanie pamięcią
Ekran dotykowy LED
Kontrola rodzicielska
System antykolizyjny

Powyższa tabela przedstawia różnice między tymi dwoma modelami. Różnią się one zasadniczo trzema rzeczami:

1. Podczas gdy stelaż E7 ma zakres regulacji wysokości od 58 do 123 cm, który jest odpowiedni dla nieco mniejszych osób, E7 może być podniesiony z 60 do 125 cm, co odpowiada osobom o wyższym wzroście. Tych kilka centymetrów może naprawdę zrobić różnicę!

2. Oba modele wyglądają bardzo zgrabnie i elegancko. W porównaniu z modelem E7 widzimy, że E8 ma owalne nogi, które nadają mu elegancki charakter. Wyważone zaokrąglenia harmonijnie wtapiają się w miejsce pracy. Bez ostrych i twardych krawędzi.

3. Trzecią różnicą pomiędzy tymi dwoma stelażami z regulacją wysokości jest to, że E7 jest również dostępny w kolorze szarym, podczas gdy E8 jest dostępny tylko w kolorze czarnym i białym.

Te dwa modele mają jednak cechy wspólne - i to są powody, dla których nasi klienci je uwielbiają:

Oba modele charakteryzują się bardzo wysoką stabilnością i udźwigiem. Dzięki ich parametrom można zastosować każdy rodzaj blatu i obciążenia - aż do 125 kg!

Dwa silniki zapewniają możliwość regulacji blatu w górę lub w dół w ciągu kilku sekund i przy niskim poziomie hałasu.

Oba stelaże E7 jak i E8  są wyposażone w Panel sterowania Premium, który nie tylko służy do przesuwania blatu stołu w górę lub w dół, ale oferuje znacznie więcej: wyświetla dokładną wysokość na wyświetlaczu LED, możesz w nim  zapisać do czterech wysokości - wystarczy tylko nacisnąć przycisk, aby dojść do pożądanej wysokości.

A najlepsze jest to, że panel ma wbudowany specjalny zegar, który przypomni ci o zmianie pozycji. To prostsze, niż się wydaje!

Stelaże E7 i E8 mogą być używane do tych samych blatów, między 120 do 210 cm szerokości i 60 do 80 cm głębokości. Jeśli więc chcesz uzyskać większą powierzchnię do pracy, możesz użyć blat biurka w rozmiarze 180cm×80cm od FlexiSpot. Możesz też zaprojektować biurko z indywidualnymi wymiarami blatu.  

Oba stelaże wyposażone są w system antykolizyjny i system kontroli rodzicielskiej. Oznacza to, że twój kot jest całkowicie bezpieczny kiedy właśnie wygodnie rozgościł się na prowadnicach rolkowych, a ty obniżasz właśnie blat. Stelaż jest wyposażony w czujniki, które zatrzymują blat, gdy tylko napotka jakikolwiek nawet niewielki opór.

Aby dzieci nie miały zbyt dużo zabawy, naciskając wszystkie piękne, świecące przyciski, panel sterowania ma specjalną blokadę przed dziećmi, która powoduje, że przyciski nie mogą być przypadkowo wciśnięte.

Wreszcie, zintegrowany system zarządzania przewodami znajdujący się pod blatem zapewnia, że nie będziesz musiał się już martwić o plątaninę kabli. Twoje biurko zawsze będzie wyglądał schludnie i czysto.

Niestandardowa konstrukcja stelaża E7 i E8

Nadal nie jesteś przekonany? Dlaczego? No tak! Oferowane przez nas blaty są wystarczająco wyjątkowe i stylowe? Żaden problem! Mamy wielu klientów, którzy decydują się wyłącznie na stelaż, i decydują się zamontować własny blat.

Nawet jeśli chciałbyś użyć litego drewna, szkła lub nawet metalowej płyty, biurka są wystarczająco stabilne i mocne, aby udźwignąć taki ciężar. Uwolnij swoją kreatywność i połącz stelaż E7 lub E8 z własnym pomysłem na blat!

A jeśli stwierdzisz, że cena wykracza poza twój budżet, to skorzystaj z naszej wielkiej wyprzedaży w Czarny Piątek! Możesz zaoszczędzić nawet 150 euro! Mamy też kilka fajnych konkursów z nagrodami! A teraz baw się dobrze na zakupach!