Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Gotowy do Pracy po Nowemu?

12 września 2023

Pracuj po Nowemu z FlexiSpot

„Pracuj po Nowemu” to nie tylko nowy slogan marki, ale też motyw przewodni naszej nowej, ekscytującej ery projektowania i koncepcji marki FlexiSpot. Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że bierzemy udział w tworzeniu nowej, pionierskiej przyszłości pracy, która jest komfortowa, elastyczna i nie ogranicza się do jednego miejsca. W świecie, w którym jesteśmy w ciągłym ruchu, a do równowagi między pracą a życiem prywatnym podchodzimy bardziej kreatywnie i elastycznie, chcemy tworzyć takie miejsca pracy, które wspierają wszystko, czym jesteś. Stare nawyki w pracy odchodzą do przeszłości. Wybierz z nami pracę po nowemu - nad nowymi projektami, ku nowej przyszłości i podążając za nowymi przygodami.

Meble kinetyczne i elastyczne są niezbędne zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Obserwując jak praca hybrydowa i zdalna z ekscytującej nowości stały się normalnością, nie mieliśmy wątpliwości, że kreatywność, ambicja i wyobraźnia, dzięki którym zainspirowaliśmy tak wielu z Was w codziennej pracy, muszą znaleźć się w centrum nowej koncepcji naszej marki. Postanowiliśmy stworzyć kompletną koncepcję marki - od zupełnie nowego logo, sloganu i kierunku wzornictwa, które całkowicie zmieniają pozycję marki FlexiSpot w kontekście przyszłego rozwoju.

Za cel obraliśmy sobie wyznaczenie nowego standardu w pracy hybrydowej - zachowując odwagę, oryginalność i kreatywność oraz bazując na wspaniałych produktach, które opracowaliśmy do tej pory. Dzisiaj, lepiej niż kiedykolwiek, rozumiemy, że zależy Ci na tym, aby podczas pracy czuć przypływ inspiracji i energii. Tym bardziej cieszymy się na przyszłość i jesteśmy ciekawi, jak będzie wyglądać, kiedy skupimy się właśnie na tym aspekcie.

I tak oto wkraczamy z meblami stworzonymi z myślą o ruchu. Meble, które wpisują się w realia pracy z domu, a jednocześnie hołdujące idei, że dom to nie tylko miejsce, ale też atmosfera, którą da się wykreować. Przez dekady byliśmy świadkami specjalnego traktowania biur korporacyjnych: najwyższy czas, aby przestać na siłę wpasowywać pracę do naszych domów i zamiast tego zaangażować projektantów i konsultantów kinetycznych w tworzenie przestrzeni do pracy, która spełnia wszystkie nasze potrzeby.

Nasz sposób myślenia, którym kierujemy się we wszystkim, co robimy, wykracza daleko poza zwykłe biurko. Jak więc wygląda praca po nowemu? Obok eleganckiego nowego logo - nawiązującego do naszej otwartości i życzliwości, składającego się z zaokrąglonych liter z innowacyjnym rytmem przejścia od wielkich do małych liter - ustanowiliśmy kilka kluczowych zasad, które rządzą naszą pracą. Rozsiądź się wygodnie w fotelu i przyjrzyj się im bliżej.

Nasze Główne Filary

Tworzymy z Myślą o Ruchu

Nasze potrzeby związane z wykonywaniem pracy nigdy wcześniej nie były tak mobilne jak teraz - od arkuszy kalkulacyjnych po szkolne projekty - a nasze meble kinetyczne zostały zaprojektowane właśnie z myślą o ruchu. Nasze meble z regulowaną wysokością pozwalają kontrolować Twoją pozycję, od siedzącej do stojącej, po odpowiednie podparcie pleców, a linia FlexiSpot umożliwia zmiany pozycji w ciągu dnia. Meble zostały opracowane po to, aby zachęcić Cię do wprowadzenia zdrowych zmian w Twojej rutynie i stworzyć przestrzeń do odpoczynku i zabawy dla Twojej rodziny, cokolwiek to oznacza dla Ciebie.

Dostosowujemy się do Wszystkiego, czym Jesteś

Elastyczność leży u podstaw naszej pracy - od mebli kinetycznych, które ruszają się razem z Tobą, po kreatywne myślenie wykraczające poza biurko. Nasze produkty wyposażyliśmy w wiele funkcji, z myślą o różnorodności potrzeb w życiu osobistym i zawodowym, uwzględniając wszystkie aspekty tego, kim jesteś. Od trwałych i solidnych konstrukcji ze stali węglowej w naszych biurkach i krzesłach kinetycznych, po pracę w środowisku wielu użytkowników i biurka do użytku podwójnego, osobistego lub przez rodziców i dzieci - dostosowujemy się do wszystkiego, czym jesteś.

Tworzymy Dobry Nastrój w Domu

Meble kinetyczne, które inspirują i wprawiają w dobry nastrój, są tym, co wyróżnia nas od innych. Minimalistyczne wzornictwo i kreatywne detale sprawiają, że nasze produkty doskonale komponują się z wystrojem Twojego domu. Dzięki szerokiej gamie stylów, od minimalistycznej klasyki po efektowną nowoczesność, możesz zaaranżować swoją przestrzeń do pracy tak, jak lubisz. Niestandardowe i przyjazne dla środowiska materiały, różnorodność innowacyjnych rozwiązań do przechowywania oraz dodatkowe akcesoria, które umożliwiają personalizację i udoskonalenie Twojej konfiguracji, od wystroju biurka po oświetlenie - to wszystko masz w zasięgu ręki dzięki FlexiSpot.

Wspieramy Pracowników w Dowolnym Miejscu

Dbamy o dobre samopoczucie pracowników, bez względu na to, gdzie pracują. Obojętnie, czy kierujesz zespołem o zróżnicowanych potrzebach, prowadzisz jednoosobowy biznes czy też potrzebujesz mebli biurowych do pracy i dla rodziny, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zamówienia hurtowe, indywidualny cennik, dostawa i montaż w domu i biurze - etos FlexiSpot wykracza daleko poza nasze produkty, aby pomóc Ci pracować tak, jak chcesz. A czy wspomnieliśmy już o naszym bezpłatnym doradztwie w zakresie aranżacji przestrzeni i projektowania? Stwórzmy wspólnie coś zupełnie nowego.

Przyszłość, która pracuje z Tobą

Jesteśmy dumni z tego, że udało się nam zbudować wiodącą markę mebli kinetycznych, których konstrukcja zakłada możliwość regulacji, rozkładania i tworzenia większej przestrzeni dla czynności wykonywanych przy biurku. Dzięki biurkom z regulacją wysokości, krzesłom z rowerem treningowym, podstawkom pod monitor i nie tylko, definicja pracy staje się o wiele bardziej elastyczna.

Wraz z nową koncepcją naszej marki, efektownym nowym logo i sloganem, innowacyjnym designem i świetną reputacją marki FlexiSpot, jesteśmy gotowi do tego, by zacząć tworzyć nasze jak dotąd najlepsze projekty. W przestrzeni, w której praca przeplata się z zabawą, możliwości są nieograniczone. Zostawiamy za sobą pracę po staremu i zaczynamy pracować po nowemu - czy zechcesz do nas dołączyć?