Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Fotel Relaksacyjny FlexiSpot X2: Prawdziwa Rozkosz i Wygoda

20 września 2023

Kompletne Rozwiązanie dla Komfortu

Czy może być coś lepszego niż powrót do domu po długim dniu w pracy i chwila odprężenia w fotelu relaksacyjnym? Fotele relaksacyjne powstały w trosce o utrzymanie prawidłowej postawy ciała, a także możliwie jak największe odciążenie szyi, kręgosłupa i ramion. Dlatego, zdaniem wielu lekarzy i specjalistów promujących zdrowy styl życia, odpoczynek w pozycji półleżącej pomaga rozluźnić plecy, poprawia krążenie i wzmacnia kręgosłup. Wszystko to znacząco wpływa na osiągnięcie naturalnego stanu komfortu i relaksu, aby zregenerować umysł i ciało.

Innym dobroczynnym skutkiem wylegiwania się w fotelu relaksacyjnym jest zauważalne odciążenie stawów. Nowoczesne fotele relaksacyjne posiadają przyciski do płynnej zmiany pozycji, dzięki czemu możesz tak ustawić ułożenie fotela, aby zapewnić swojemu ciału maksymalny relaks i odprężenie. Jednak chyba największą zaletą fotela relaksacyjnego, którą docenią przede wszystkim współcześni pracownicy, jest łagodzenie przewlekłego bólu pleców, a nawet stopniowa pomoc w rehabilitacji przy wadliwej postawie. I właśnie w tym miejscu do gry wkracza fotel nowej generacji X2 firmy FlexiSpot.

Poznaj Nowy Fotel Relaksacyjny od FlexiSpot

Nowy fotel relaksacyjny FlexiSpot oferuje szereg innowacyjnych funkcji, które zostały opracowane w jednym celu - aby pomóc Ci się zrelaksować i rozluźnić po stresującym dniu. A zatem, przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym cechom i funkcjonalnościom tego mebla.

Powody, dla Których Warto Rozważyć Inwestycję w Fotel Relaksacyjny FlexiSpot X2

Wiele możliwych ustawień fotela

Jedną z najmocniejszych stron fotela relaksacyjnego X2 jest to, że użytkownik może dowolnie ustawiać jego pozycję, w zależności od indywidualnych potrzeb. Za pomocą jednego przycisku zmienisz pozycję z siedzącej na leżącą. Poza tym, dzięki ergonomicznej i zorientowanej na wygodę konstrukcji, możesz w prosty sposób dopasować konfigurację do swojej sylwetki, eksperymentując z różnymi kątami nachylenia. Mebel został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb osób, które chcą się zrelaksować, wyeliminować wady postawy lub złagodzić chroniczny ból pleców i szyi, spowodowany całodzienną pracą w pochylonej pozycji ciała.

Tryb ‘Zero Gravity’

Kolejnym doskonałym powodem, dla którego warto rozważyć zakup fotela relaksacyjnego X2, jest możliwość ustawienia go do najbardziej pożądanej pozycji, czyli 'zero gravity'. W tej pozycji leżysz z nogami nieco powyżej klatki piersiowej, równomiernie rozkładając ciężar wzdłuż całego ciała, co ma niezwykle zbawienny wpływ na kręgosłup. Pozycja 'zero gravity' pozwala zapobiegać uciskaniu kręgów i odciąża plecy, dając również odpocząć biodrom i stawom. Dodatkowo, takie ułożenie ciała może pozytywnie wpływać na poprawę postawy.

Złącze ładowania USB

Tak, dobrze widzisz. Fotel relaksacyjny FlexiSpot jest wyposażony w porty ładowania USB, dzięki czemu za każdym razem, gdy zechcesz naładować swoje urządzenie, nie będziesz musiał gwałtownie wstawać i przerywać słodkiego relaksu. Czy domyślasz się, co to oznacza? Dokładnie tak - leżąc w wygodnej pozycji w fotelu relaksacyjnym możesz również pracować.

Solidna i Przyjemna w Dotyku Tkanina

Fotel relaksacyjny X2 został wykonany z wytrzymałych tkanin i materiałów, dzięki czemu jest łatwiejszy w czyszczeniu i konserwacji. Tkanina obiciowa jest wysoce odporna na zadrapania przez koty, co oznacza, że domowe futrzaki muszą się mocno postarać, aby wyrządzić szkody (których i tak nie zdołają wyrządzić).

Żywa Kolorystyka

Fotel relaksacyjny FlexiSpot jest dostępny w wielu atrakcyjnych kolorach, aby łatwiej dopasować go do wystroju wnętrza.

Konstrukcja z Litego Drewna

Wewnętrzna i zewnętrzna rama fotela została wykonana z litego drewna i sklejki, zapewniając całości konstrukcji stabilność i minimalistyczny wygląd. Dzięki doskonałej integralności strukturalnej, mebel nie przesuwa się ani nie chwieje podczas zmiany pozycji. Wysoka jakość wykonania fotela relaksacyjnego FlexiSpot sprawia, że jest on łatwy w czyszczeniu i gwarantuje użyteczność na długie lata.

7-Strefowy System Indywidualnych Ustawień

Prawdopodobnie jedną z największych zalet fotela relaksacyjnego FlexiSpot X2 jest 7-stopniowy system regulacji indywidualnych ustawień. W praktyce oznacza to, że możesz siedzieć lub leżeć w wielu różnych pozycjach i pod różnymi kątami, całkowicie rozluźniając poszczególne części ciała. Co więcej, każda odrębna strefa jest wypełniona elastyczną gąbką, która działa jak pianka memory, zapewniając idealną pozycję dopasowaną do kształtu kręgosłupa, odciążając dolną część pleców, ramiona i szyję.

Głębsze Siedzisko

Kolejną korzyścią oferowaną przez fotel relaksacyjny FlexiSpot X2 jest większa głębokość siedziska, zapewniająca pełen komfort siedzenia bez uczucia ściśnięcia. Miękkie obicie siedziska dodatkowo zwiększa wygodę podczas odpoczynku.

Najważniejsze Cechy w Pigułce

· 7-strefowy system indywidualnych ustawień

· Większa przestrzeń do siedzenia

· Szeroka gama kolorystyczna

· Trwała i stabilna konstrukcja

· Rama wewnętrzna i zewnętrzna wykonana z litego drewna i sklejki (dla dodatkowej trwałości i stabilności)

· Wykonany z ultramiękkich, przyjaznych dla skóry materiałów

· Tkanina odporna na zadrapania

· Przełączniki do łatwej zmiany pozycji

· Porty ładujące USB