Darmowa Dostawa do Polski
Gwarancja do 10 Lat
60 Dni na Zwrot

Dzień marki FlexiSpot 5.25: Mega okazje od 13 do 17 maja!

13 maja 2024

FlexiSpot ma przyjemność ogłosić 5.25 Brand Day Madness, błyskotliwą promocję, która odbędzie się w dniach 13-17 maja. Wydarzenie to jest doskonałą okazją zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów do skorzystania z bezkonkurencyjnych ofert na niektóre z naszych najpopularniejszych produktów. Podczas tej pięciodniowej ekstrawagancji FlexiSpot oferuje znaczne zniżki, których nie możesz przegapić.

Wyprzedaż rozpoczyna się 13 maja o godzinie 19:00 czasu amsterdamskiego i zapewnia szereg niespodzianek i ekskluzywnych ofert. Jedną z atrakcji jest oferta „Za pół ceny”, w ramach której pierwszych pięciu klientów, którzy dokonają zakupu w określonych godzinach (13 i 17 maja o godzinie 21:00) może otrzymać swoje produkty za połowę ceny. Ta wyjątkowa okazja jest idealna dla osób szybko podejmujących decyzje, które szukają najwyższej jakości ergonomicznych produktów za ułamek ceny.

Oprócz tej fantastycznej oferty FlexiSpot wprowadza także promocję „Kupuj wcześniej, oszczędzaj więcej”, która daje możliwość odblokowania dodatkowych rabatów. Promocja dotyczy określonych produktów, takich jak biurko E7Q i krzesło BS12 Pro, które są znane ze swoich zaawansowanych właściwości ergonomicznych i najwyższego komfortu.

Dzień marki FlexiSpot 5.25 to coś więcej niż tylko sprzedaż; to święto innowacji, jakości i zadowolenia klientów. Zapraszamy do przyłączenia się do tego wydarzenia i odkrycia najlepszych ofert, jakie ma do zaoferowania FlexiSpot.

Wydarzenie 1: Połowa ceny gratis

Podczas 5.25 Szaleństwa Dnia Marki FlexiSpot prezentuje specjalną promocję: „Za pół ceny”. Wydarzenie to odbędzie się w dwóch kluczowych momentach: pierwszy odbędzie się 13 maja, a drugi 17 maja, oba o godzinie 21:00 czasu amsterdamskiego. Oferta jest ograniczona do zaledwie pięciu klientów na sesję.

Aby skorzystać z tej niesamowitej oferty, wymagana jest szybkość. Gdy we wskazanych dniach zegar wybije godzinę 21:00, pierwszych pięciu klientów, którzy dokonają zakupu, otrzyma produkty przecenione o połowę. Oznacza to, że musisz być dobrze przygotowany: wiedzieć, co chcesz kupić, zalogować się wcześniej na swoje konto i mieć otwartą stronę wybranego produktu.

Wydarzenie 2: Kupuj wcześniej, oszczędzaj więcej

W FlexiSpot szaleństwo z okazji Dnia Marki 5.25 rozpoczyna się specjalną promocją „Kupuj wcześniej, oszczędzaj więcej”. Promocja rozpoczyna się 13 maja o godzinie 19:00 i trwa do 17 maja. W tym okresie możesz skorzystać z dodatkowych rabatów na dwa nasze topowe produkty: biurko E7Q i krzesło BS12 Pro.
Biurko E7Q znane jest z solidnej konstrukcji i funkcji regulacji wysokości, idealne dla każdego, kto szuka elastycznej konfiguracji do pracy.
--shopstart--{"id":446005,"link":446005,"name":"Biurko Regulowane z 4 Nogami E7Q","shortName":"E7Q","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/E7Q-NEW-HO.jpg","salePrc":3999,"originalPrc":3999,"itemFootMarkType":"NONE","itemFootMarkInput":"-1400 zł"}--shopend--


Krzesło BS12 Pro dzięki doskonałej ergonomii zapewnia niezrównany komfort i wsparcie przez cały dzień pracy. Produkty te nie tylko wzbogacają każde miejsce pracy, ale są teraz dostępne także w niższej cenie.


--shopstart--{"id":436005,"link":436005,"name":"Krzesło Biurkowe Ergonomiczne BS12-PRO","shortName":"BS12-PRO","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/BS12P- NEW.jpg","salePrc":2249,"originalPrc":2249,"itemFootMarkType":"INSTANT_REDUCTION","itemFootMarkValue":0,"itemFootMarkInput":"-450 zł"}--shopend--


W ramach tej promocji dostępne są specjalne kody rabatowe. Liczba tych kodów jest ograniczona, więc warto się spieszyć. Robiąc zakupy wcześniej, możesz mieć pewność, że skorzystasz z najlepszych ofert, zanim skończą się zapasy.

Dlaczego FlexiSpot?

FlexiSpot wyróżnia się na rynku bezkompromisowym zaangażowaniem w jakość i satysfakcję klienta. Każdy produkt, od biurek po krzesła, został zaprojektowany z myślą o trwałości, funkcjonalności i stylu.

Dzięki temu klienci inwestują nie tylko w meble biurowe, ale także w swoje długoterminowe zdrowie i produktywność. Informacje zwrotne od użytkowników na całym świecie potwierdzają wpływ produktów FlexiSpot na jakość ich pracy i życia. Klienci szczególnie chwalą niezawodność i ergonomiczną konstrukcję, która zapewnia długotrwały komfort podczas pracy.

Produkty te, przeznaczone specjalnie dla biurka E7Q i krzesła BS12 Pro, zapewniają wyjątkowe korzyści. Znane ze swojej solidnej konstrukcji i regulowanej wysokości, biurko E7Q pozwala użytkownikom pracować zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej, przyczyniając się do lepszej postawy i zmniejszenia bólu pleców.

Krzesło BS12 Pro z zaawansowanym podparciem lędźwiowym i regulowanymi podłokietnikami zapewnia ergonomiczne siedzenie, które wydaje się być dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Dzięki tym funkcjom modele E7Q i BS12 Pro są niezbędnymi narzędziami dla każdego, kto chce zoptymalizować swoje miejsce pracy.

Nie przegap tej promocji

Ponieważ zbliża się szaleństwo z okazji Dnia Marki FlexiSpot o godzinie 5.25, koniecznie zaznacz w kalendarzu i przygotuj się na skorzystanie z rewelacyjnych ofert, gdy tylko zaczną się pojawiać.
Te specjalne dni wyprzedaży oferują bezprecedensowe rabaty na najwyższej klasy ergonomiczne produkty, które nie są powszechnie spotykane. Aby uzyskać najlepsze oferty, ważne jest, aby działać szybko; Doświadczenie pokazuje, że najlepsze oferty szybko się wyprzedają.
Należy pamiętać, że oferty te są ograniczone zarówno pod względem czasu, jak i ilości. Wczesne uczestnictwo daje największą szansę na sukces, szczególnie w przypadku popularnych przedmiotów, takich jak biurko E7Q i krzesło BS12 Pro

Wniosek

FlexiSpot 5.25 Merkdag Madness to niepowtarzalna szansa na uzyskanie najwyższej jakości ergonomicznych mebli biurowych w niespotykanie niskich cenach. Od solidnego i elastycznego biurka E7Q po zwiększające komfort krzesło BS12 Pro – ta wyprzedaż to doskonała okazja do przekształcenia miejsca pracy i znacznej poprawy dnia pracy.
Oferowane produkty są znane z wysokiej jakości konstrukcji, przemyślanej ergonomii i trwałości, co czyni je długoterminową inwestycją w zdrowie i produktywność.
To szaleństwo z okazji Dnia Marki to coś więcej niż tylko wyprzedaż; jest to wydarzenie będące wyrazem zaangażowania firmy FlexiSpot w jakość i satysfakcję klienta. Zachęcamy wszystkich, aby nie przegapili tej okazji. Biorąc udział w wyprzedaży, możesz skorzystać z najlepszych ofert na rynku i jednocześnie poprawić swoje środowisko pracy.
Meta opis: Odkryj FlexiSpot 5.25 Brand Day Madness: ogromne rabaty na ergonomiczne meble od 13-17 maja. Nie przegap tego!
Słowa kluczowe: 5.25 Brand Day Madness, ergonomiczne meble biurowe, biurko E7Q, krzesło BS12 Pro, rabaty, środowisko pracy, produktywność, solidna konstrukcja, regulowana wysokość, ergonomiczny kształt, promocja sprzedaży.