Darmowa Dostawa do Polski
10% Zniżki na Wszystkie Produkty z SS10
60 Dni na Zwrot

Przedstawiamy nową ramę do biurka z regulacją wysokości E5Q

20 maja 2024

Biurka z regulacją wysokości, takie jak opisywany dziś model E5Q, wprowadziły powiew świeżości do pracy biurowej. Ich innowacyjne podejście do pozycji przy biurku sprawiło, że osoby spędzające długie godziny w pozycji siedzącej mają w końcu alternatywę i dzięki nim mogą zadbać o swoje zdrowie, a co za tym idzie o dobre samopoczucie. Oczywiście pomysł stworzenia biurka, w którym blat można unieść był najważniejszą innowacją, ale nie oznacza to, że producenci mebli biurowych mają osiąść na laurach i już niczego nie zmieniać. Jako że technologia biurek z regulacją wysokości jest relatywnie nowa, to wciąż wymaga pewnego doszlifowania. Dzięki temu te nowoczesne meble mogą nie tylko dawać więcej możliwości, ale też po prostu dobrze sprawdzać się w codziennym użyc

Sercem każdego biurka z regulacją wysokości jest jego rama. To przecież dzięki niej można zmieniać wysokości, na jakiej znajduje się blat i to do ramy przymocowane są inne ważne elementy biurka. Z radością przyjmujemy więc fakt, że biurko E5Q doczekało się na nową ramę napędzaną dwoma silnikami.

Lepsza stabilność

Podstawowym zadaniem każdej ramy biurka, niezależnie od tego, czy jest ono regulowane, czy nie, jest stabilne podtrzymywanie blatu i zapewnienie mu odpowiedniego wsparcia, nawet jeśli znajduje się na nim dużo ciężkiego sprzętu. W przypadku tradycyjnych biurek jest to zadanie stosunkowo łatwe, ponieważ wystarczy zastosować odpowiednio wytrzymałe nogi wykonane z jednego kawałka metalu czy nawet drewna. Jeśli jednak noga biurka nie może być wykona jako jeden element, ponieważ musi zmieniać swoją długość zgodnie z życzeniami użytkownika, to zadanie to staje się nagle o wiele trudniejsze.

Nowa rama biurka E5Q składa się z czterech nóg połączonych parami, zasilanych przez dwa osobne silniki. Każda z nóg składa się z trzech stabilnych i dobrze do siebie dopasowanych segmentów. Wszystko to sprawia, że biurko to jest wyjątkowo stabilne, a co za tym idzie bezpieczne. Nowa konstrukcja sprawia też, że ruch blatu jest płynny, a w trakcie jego podnoszenia czy opuszczania biurko się nie chybocze.
--shopstart--{"id":748006,"link":748006,"name":"Biurko z regulacją wysokości E5Q","shortName":"E5Q","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/LP-Main.jpg","salePrc":3199,"originalPrc":3199,"itemFootMarkType":"NONE"}--shopend--

Porównanie do podobnych modeli

Regulowane biurko E5Q to nie jedyny model biurka pozwalającego na pracę na stojąco, które jest oparte na czterech nogach. Podobnymi modelami są biurka E2Q lub E7Q. Jak więc model E5Q wypada na tle tej konkurencji? W porównaniu do biurka E2Q opisywany model charakteryzuje się lepszą nośnością. W przypadku modelu E5Q wartość ta wynosi aż 200 kg. Oznacza to, że nawet najbardziej rozbudowane i ciężkie stanowisko pracy może oprzeć się na tym biurku i razem z nim wykonywać ruchy w górę i w dół. Z kolei w porównaniu do biurka E7Q, opisywany model może pochwalić się bardziej wydajnym wykorzystaniem przestrzeni roboczej. Można więc uznać, że model E5Q jest obecnie opłacalnym i zrównoważonym rozwiązaniem.
--shopstart--{"id":542001,"link":542001,"name":"Biurko Regulowane z 4 Nogami E2Q","shortName":"E2Q","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/ET112Q+Black.jpg","salePrc":1799,"originalPrc":2099,"itemFootMarkType":"INSTANT_REDUCTION","itemFootMarkValue":300,"itemFootMarkInput":"-300 zł"}--shopend-- --shopstart--{"id":446005,"link":446005,"name":"Biurko Regulowane z 4 Nogami E7Q","shortName":"E7Q","url":"//s3.springbeetle.eu/prod-eu-s3/trantor/attachments/PL/E7Q-NEW-HO.jpg","salePrc":3999,"originalPrc":3999,"itemFootMarkType":"NONE","itemFootMarkInput":"-1400 zł"}--shopend--

Nowy panel sterowania

Regulowane biurko E5Q, a dokładniej jego rama, została wyposażona w elegancji i funkcjonalny panel sterowania. Składa się on z siedmiu dotykowych przycisków, za pomocą których można łatwo zmieniać wysokość blatu, przechodzić z pozycji siedzącej do stojącej i na odwrót jednym dotknięciem panelu oraz wybierać spośród wcześniej zapisanych ustawień. Dodatkowym plusem jest port USB pozwalający na ładowanie urządzeń przenośnych.

Kup taniej

Wspominaliśmy już, że model E5Q wypada świetnie na tle konkurencji i że być może jest to obecnie biurko, które charakteryzuje się najlepszym stosunkiem ceny do jakości i dostępnych funkcji. Podtrzymujemy nasze słowa, ale musimy zaznaczyć, że mieliśmy wtedy na uwadze regularną cenę tego biurka wynoszącą 699 €. Obecnie jednak biurko to zostało przecenione i można je kupić o aż 300 € taniej, a więc za jedyne 399 €. Nie musimy chyba wyjaśniać, jak doskonała jest to okazja. Jeśli więc chcesz nieco unowocześnić swoje biuro i na własnej skórze poczuć korzyści, jakie mogą płynąć z systematycznego zmieniania pozycji siedzącej na stojącą i na odwrót. Skoro już wspomnieliśmy o korzyściach, jakie dają biurka z regulacją wysokości, to czujemy się zobowiązanie do przypomnienia, chociażby najważniejszych zalet tego typu mebli. Regulowane biurka redukują główny problem pracy biurowej, którym jest spędzanie długich godzin w jednej pozycji, co oczywiście nadwyręża stawy, mięśnie i kręgosłup. Zmiana pozycji pomaga więc zredukować to obciążenie.

Podsumowanie

Nowa rama do biurka z regulacją wysokości E5Q sprawiła, że ten model stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. Biurko to nie tylko daje możliwości zmiany pozycji z siedzącej na stojącą i na odwrót, ale też robi to w bardzo elegancki, wygodny i stabilny sposób. Biurko E5Q wyróżnia się też lepszą nośnością od podobnych modeli, dzięki czemu można na nim zamontować naprawdę duży blat i dzięki temu zbudować zaawansowane stanowisko, które zadowoli nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Co więcej, model ten jest obecnie mocno przeceniony. Dlatego, jeśli zastanowasz się nad zakupem biurka z regulacją wysokości, to obecnie jest idealny moment do działania. Decydując się na zakup już teraz zdobędziesz profesjonalne biurko za niemal połowę jego wartości rynkowej. Nie przegap tej okazji i spraw, że twoja praca będzie w mniejszym stopniu odbijać się na twoim zdrowiu.